MARRY ME

Salony mody ślubnej

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124

Justyna - opinia (1) Przykro mi to pisać, ale serdecznie nie polecam, moja suknia marzeń zaczęła... Justyna Agnieszka - opinia (1) Nie polecam nikomu. Z tym salonem wiążą się same przykre wspomnienia stres i... Agnieszka Najpiękniejsze suknie, najlepszy salon! (1) Serdecznie dziękuję Klaudii i Ani za wszystko i polecam dziewczyny, bo są... Dominika
Miejsce warte polecenia ;) (1) Bardzo polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalne i indywidualne... Sylwia K. Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam salon Marry Me! Jestem pod wrażeniem obsługi tego salonu!... Marta Czyzewska Rewelacja! :) (1) Panie pracujące w salonie są rewelacyjne i bardzo zaangażowane:) suknia po... Agnieszka Prokop prześliczna suknia na TEN dzień (1) W salonie Merry Me znalazłam "tę" wymarzoną suknię! Myślałam, że coś takiego... Patrycja czegoś brakowało (1) W salonie bardzo miła obsługa chociaż Pani nie do końca chciało się wiązać... mysz Bajecznie i z klasa! (1) Witam! Polecam salon Marry Me - to tam kupilam dwoją piekna suknie ślubna!... Ludmiła Nowoczesny salon z prawdziwego zdarzenia - polecam! (1) Przepiekne wnętrze i przytulny salon z duzym wyborem roznych modeli sukien... Pati_konkel Nie dla mnie (1) Jak na nowo otwarty salon spodziewałam się czegoś lepszego. Asortyment nie... Juana