Marta Zalewska - opinia

Pani Maria to prawdziwa położna z klasą, sercem i doświadczeniem, które potrzebne są w tym trudnym zawodzie. Darmowa szkoła rodzenia przygotowuje na wszystko co nas czeka - zarówno przed porodem jak i w trakcie oraz po. Lekcje pozwalają świadomie przebranąć przez połóg oraz kompleksowo i odpowiedzialnie zająć się swoim maluchem, gdy już dołączy do rodziców.
Po porodzie Pani Maria służy radą w każdej sytuacji i w zasadzie w każdy dzień tygodnia. Osobiście bardzo źle wspominam pierwsze 2 tygodnie połogu, a Pani Maria była ostoją wiedzy i kompleksowych porad jak przetrwać ten trudny czas. Oddzwaniała na smsy nawet po 21 i odpisywała na wiadomości nawet w niedziele z cierpliwością powtarzając co mam robić, aby jak najszybciej dojść do siebie.
Jeśli ktokolwiek szuka położnej w południowej części Gdańska myślę, że lepiej nie trafi.
Dodatkowo warto wspomnieć o przestronnej i ładnie urządzonej sali w szkole rodzenia, możliwości wykonania ktg oraz o tym, że w momencie lockdownu spowodowanego pandemią Pani Maria ekspresowo zorganizowała kontynuację swoich zajęć w trybie online, do których do dziś mam możliwość wrócić. Tak więc polecam serdecznie i bez zastrzeżeń :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy można prosić kontakt lub więcej informacji w jakiej szkole rodzenia prowadzi zajęcia? Dziękuję i gratuluję maluszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0