Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Obelix!
Zajęcia teoretyczne i praktyczne były pełne cennych wskazówek i dużej ilości wiedzy, którą nie zawsze przeczyta się w podręczniku do egzaminu. Zawsze byłam zadowolona z przebiegu jazd oraz sposobu w jaki były one przeprowadzane. Instruktorzy w tej szkole przygotowują kursantów przede wszystkim do realnej i dynamicznej jazdy po mieście. Dziękuję moim wszystkim instruktorom, gdyż każda z tych osób dawała mi przydatne rady i uwagi. Jestem jednak najbardziej wdzięczna Panu Arturowi, który najwięcej mnie uczył. Nauka u tak doświadczonego i profesjonalnego instruktora jest marzeniem. Pan jest zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do kursanta. Podczas jazd, które początkowo mogą wydawać się stresujące, Pan Artur jest w stanie na spokojnie i bardzo konkretnie odpowiedzieć na każde nurtujące nas pytanie. Szkolenie z Panem wspominam bardzo miło, przez to w jak dobrze nauczył mnie jeździć. Dzięki szkoleniu Pana udało mi się bezproblemowo zdać egzaminy za pierwszym razem. Gorąco polecam tą szkołę jazdy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu instruktorów i szefa Pana Romana, elastycznym terminom jazd -dopasowanym do każdego, czy swobodnej atmosferze.