O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

Marta - ocena (1) Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Obelix! Zajęcia teoretyczne i... Marta Beata J. - opinia (1) Bardzo polecam! Wspaniali instruktorzy. Egzamin zdany za pierwszym razem. Beata J. Marika - opinia (1) Bardzo polecam egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem,... Marika
Michał Kogut - opinia (1) Super szkoła Pan Krzysztof Godny polecenia wspaniały instruktor udziela... Michał Kogut patrycja - opinia (1) nie polecam , w dosadnych słowach powiem tak , egzamin praktyczny wewnętrzny... patrycja Iwona - opinia (1) Obelix polecam z całego serca cała ekipa ....instruktorzy na medal jestem... Iwona Katatarzyna - opinia (1) Obelix Bardzo się cieszę,że wybralam właśnie tą szkołę jazdy.Szczerze... Katatarzyna Ewa - opinia (1) Polecam szkołę Obelix uważam ja za najlepsza pan Krzysztof najlepszy instruktor Ewa Ewa - opinia (1) Polecam uslugi tego osrodka, w pelni profesjonalne podejscie do kursanta.... Ewa Monika - opinia (1) Zdecydowałam się na szkołę OSK Obelix, ponieważ jako jedna z nielicznych... Monika Dominika - opinia (1) Bardzo Dziekuje za przygotowanie mnie do egzaminu. Moj instruktor Jarek... Dominika Kuba Nowakowski - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować OSK Obelix za fachową obsługę, profesjonalne... Kuba Nowakowski Marta Zakrzewska - opinia (1) Bardzo wam polecam OSK Obelix!!! Zaczynając od zabawnych i ciekawych... Marta Zakrzewska Julia - opinia (1) Najlepsza szkółka w Gdansku. Uczą, wspierają, poprawiają błędy. Wynik... Julia Ewa - opinia (1) Mając porównanie z innego ośrodka zdecydowanie polecam szkołę Obelix.... Ewa Anita - opinia (1) Wykupiłam sobie kilka pakietów jazd dodatkowych w OSK Obelix czego wcale nie... Anita Edyta D. - opinia (1) W 100% polecam osk obelix! Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym razem.... Edyta D. Gosia - opinia (1) Świetni, rzetelni w swojej pracy instruktorzy, zapewniający swobodną... Gosia J. A. - opinia (1) Z całego serca polecam OSK Obelix! Egzamin zdany bezproblemowo . Jazdy... J. A. Dag - opinia (1) Zdane za pierwszym! Gorąco polecam! Mocno polecam instruktura Jacka, spokój,... Dag