O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

Polecam :) (1) Bardzo polecam tę szkołę jazdy :) sama przeszłam z innej na dodatkowe jazdy... Dominika Profesjnoalnie (1) Profesjonalne podejście do kursanta, bardzo dobra i bezstresowa atmosfera,... B.K Wysoki poziom (1) Wysokie kompetencje instruktorów pomogły mi zdać egzamin teoretyczny i... Artur
Super szkoła! (1) Jak już wyżej wspomniałem, szkoła rewelacyjna, godna polecenia. Jazdy z Panem... Damian Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! (1) Polecam bardzo tą szkółkę. Bardzo miły właściciel. Teoria (przez pana... Sylwia najlepsi!!! (1) W Obelixie korzystałam z dodatkowych jazd, ale wyniosłam z nich więcej niż z... Magda Opinia (1) Polecam bardzo tą szkołę jazdy. Bardzo fajny właściciel. Łatwo i przyjemnie... Leszek Wspaniali i cierpliwi instruktorzy (1) Do Obelixa trafilam dzieki reklamie w PORD- wykupilam dodatkowe godziny po... Gosia Szybcy i skuteczni ;) (1) Cały kurs odbyłam w innym ośrodku szkolenia kierowców, a w Obelixie... Teresa najlepsza (1) Jest wiele szkółek ale ta jest zdecydowanie najlepsza!!! Nie dość że szybko... Ola Adamik Naprawdę polecam (1) Niezapomniane jazdy srebrną kia, pozdrawiam serdecznie pana Tomka i pana... Magda Polecam (1) Jestem świeżym upieczonym kierowcą. Udało mi się zaliczyć egzamin za drugim... Michał Profesjonalnie i bezstresowo :) (1) Kurs teoretyczny odbyłem weekendowo. Pan Krzysztof w tak krótkim czasie... Paweł Szczęśliwie zakończony kurs w odcinkach (1) Podjęłam naukę jazdy w szkole Obelix w nietypowym czasie (pojedyncze tygodnie... Luiza Drela Serdecznie polecam! (1) Profesjonalnie i ciekawie przedstawiona teoria. Jazdy z instruktorami... Martyna Zdałam za pierwszym razem! (1) Dzięki Tomkowi i Panu Robertowi (srebrna kia)zdalam dzisiaj za pierwszym... Karina Baardzo polecam tę szkołę (1) Bardzo polecam tę szkołę. Kurs zajął mi około 2 miesiące i zaraz po tym... Piotr B Szkoła na medal (1) Z czystym sercem polecę Obelixa. Wiedza teoretyczna została przekazana w... Justyna Polecam! (1) Z czystym sercem polecam! Teoria (4 dni) - szybko, zwięźle i na temat. Co do... Magda kat. B (1) Wybrałam tę szkołę ze względu na lokalizację w centrum i opinie znajomych. W... Magda