O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

J. A. - opinia (1) Z całego serca polecam OSK Obelix! Egzamin zdany bezproblemowo . Jazdy... J. A. Dag - opinia (1) Zdane za pierwszym! Gorąco polecam! Mocno polecam instruktura Jacka, spokój,... Dag Elwira - opinia (1) Zaczęłam kurs w Obelixie po złych doświadczeniach w innym ośrodku. Była to... Elwira
Diana - opinia (1) Szczerze polecam szkołę jazdy Obelix. Profesjonalne i indywidualne podejście... Diana Janek - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Profesjonalne podejście od pierwszych zajęć... Janek Oliwia - opinia (1) Bardzo bardzo bardzo polecam !!! Super szkoła, szczególnie polecam na jazdy... Oliwia Franciszek - opinia (1) Świetna szkółka, wszystkie egzaminy zdane za 1 razem, szczególnie polecam... Franciszek Jakub - opinia (1) Witam , dziś miałem ostatnie zajęcia z Sz.P Żanetka , Pani Żaneta jest... Jakub Marcin - opinia (1) Zdecydowanie polecam - przeszedłem w Obeliksie prawie pełen kurs praktyczny... Marcin Mateusz - opinia (1) Polecam ośrodek szkolenia kierowców Obelix. Instruktorzy fachowo przekazują... Mateusz Grzegorz J. - opinia (1) Moja sytuacja wyglądała tak, że kurs na prawo jazdy zacząłem 10-12 lat temu i... Grzegorz J. Dorota - opinia (2) Dziękuję za pomoc młodej osobie z białego samochodu jakiej udzielił mi na... Dorota Agnieszka - opinia (1) Najlepsza szkoła nauki jazdy w Gdańsku!Pierwsze podejście do egzaminu... Agnieszka Malwina - opinia (1) Świetni instruktorzy jazdy, wykłady jasne i logiczne, dostępność jazd bez... Malwina Marta - opinia (1) Zdecydowanie polecam szkole jazdy Obelix! Zajęcia na najwyższym poziomie.... Marta Ola - opinia (1) Naprawdę bardzo polecam OSK Obelix. Egzaminy państwowe zdane za pierwszym... Ola Dominika - opinia (1) Bardzo polecam Obelixa. Zarówno teorie jak i praktyke zdałam za pierwszym... Dominika Polecam (1) Bardzo dobra szkoła jazdy. Teoria przekazywana w przystępny sposób. Część... Maks Polecam (1) Szkoła jazdy Obelix to był wybór, który okazał się strzałem w 10. Wykłady... Iza Rewelacyjny (1) Polecam OSK Obelilix calym swoim serduchem. Egzaminy wewnętrzne zdane za... Katarzyna