O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

Szczerze polecam! (1) Instruktor Maciej i Daniel bardzo cierpliwi, nauczyli wszystkiego krok po... Martyna przede wszystkim: cierpliwości. (2) Obelix jest specyficznym OSK, zaraz wyjaśnię co mam przez to na myśli.... kursantka Szczerze polecam! (1) Wydawało mi się, że nauka jazdy musi być stresująca i uciążliwa -... kursantka
Tobiasz Wronka - opinia (1) Szczerze polecam szkołę Obelix! Miałem szczęście uczyć się prowadzić u pana... Tobiasz Wronka Polecam!!! (1) Polecam OSK Obelix, instruktorzy bardzo kompetentni, życzliwi, pomocni,... gosia Kursant (1) Dzięki Panu Krzyśkowi i Panu Jackowi zdałem egzamin państwowy praktyczny za... Kursant Wreszcie zdane! (1) Po kilku nie zdanych egzaminach praktycznych w PORDzie postanowiłem spróbować... Bartek Najlepsza szkoła nauki jazdy! (1) Po pierwszym nieznanym egzaminie praktycznym koleżanka poleciła mi dokupić... Maja :) Pozytywna opinia (1) Witam, bardzo polecam Obelixa tym którzy zaczynają jazdy i mają stresa, ja... Alicja Zdane (1) co tu pisac jak obelix jest idealna szkola jazdy mega instruktorzy polecam... Slawek Instruktorzy super, organizacja fatalna (1) Co najmniej połowa z instruktorów jest bardzo sympatyczna. Wprawiają w dobry... Zlekceważona Najlepszy ośrodek nauki jazdy!!! (1) Najlepsi instruktorzy, super atmosfera. Pan Krzysiu i Jacek to bardzo... Polecam kazdemu!!! (1) Polecam szkole ,obelix, profesjonalne podejscie do klienta, . Szybko... Patryk. O Dziękuje bardzo za wszystko, czego mnie nauczyliście!!! (1) Egzamin na prawo jazdy zdałem, co prawda za drugim razem, ale to wynikało nie... Mariusz J. Polecam - jazdy doszkalajace (1) Zdałam! A to wszystko dzięki panu Krzysztofowi. Żałuję, że wcześniej nie... Emilia Super - jazdy doszkalające (1) Dokupiłem 4h dodatkowych jazd i od razu zdałem! Bardzo przydatne wskazówki... kierowca Serdecznie polecam (1) Obydwie części szkolenia przeprowadzone bardzo profesjonalnie, w przyjemnej... Marta najlepsza ! (1) Polecam sredecznie osk obelix. Jazda z p.żanetą,z którą miałam lekcje nauki... * Najwspanialsi (: (1) Serdecznie polecam wszystkim OSK Obelix. Dzięki niemu zdałam egzamin... Zofia Polecam (1) Miła atmosfera podczas jazd, profesjonalni instruktorzy i dobre wspomnienia. :) P. S.