O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

prawo jazdy kategori B (1) Polecam tą firmę w 100%. ZDAŁAM egzaminy państwowe za 1 razem. dziękuje w... Myszk Magdalena Najlepiej (1) Polecam wszystkim, najlepsza szkoła jazdy. Po kursie zdałam za pierwszym razem Krystyna Profesjonalnie i jak najbardziej skutecznie! (1) Bardzo dobre metody nauczania, świetny sprzęt i podejście do kursantów. Z... Krzysiek P.
Jak najbardziej polecam! :) (1) OSK Obelix wybrałam ze względu na możliwość odbycia kursu weekendowego oraz... Aleksandra Polecam (1) Bardzo polecam szkółkę Obelix :) Oba egzaminy państwowe - teorię i praktykę... Paulina ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM !!! (1) Gorąco polecam tę szkołę jazdy. Pan ROMAN - serce OBELIX-a - czuwa nad... Halina Polecam! (1) Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy! Wybrałam ją ze względu na najwyższą... Alicja spoko ośrodek (1) zdałem egzamin państwowy praktykę przed wczoraj za pierwszym razem, co w... Kacper B. Polecam O.S.K. OBELIX ! (1) Profesjonalizm, miła atmosfera, indywidualne podejście instruktorów oraz... Grażyna Polecam z Całego SERCA! (1) Polecam każdemu ta szkółkę. Bardzo profesjonalne podejście od wykładów po sam... Marcin Z Gorąco polecam!!! (1) Świetny Ośrodek Szkolenia Kierowców. Bardzo życzliwi i cierpliwi... Andrzej N. 100 % polecam. (1) Polecam w 100% ośrodek Obelix. Nigdy przed pójściem do szkoły nie miałam... Paulina Polecam w 100% (1) Obelix ! Wszystkim gorąco polecam tą szkołę ! Teoria to przyjemność a nie... Karolina Zdecydowanie warto! (1) O.S.K. OBELIX jest według mnie najlepszym wyborem decydując się na kurs prawa... Dagmara Egzamin państwowy za pierwszym razem (1) Chciałbym podziękować Panom szczególnie Jackowi i Panu Krzysowi Jancie za... Kuba Gorąco polecam tą szkołę jazdy ! (1) Myślę, że warto napisać parę dobrych słów gdy jest się tak zadowolonym jak... Natalia Cz. Gorąco polecam (1) Bardzo polecam cały ośrodek, a w szczególności instruktora Mariusza.... Patryk Lica Opinia (1) Egzamin zdany za pierwszym razem. Wspaniali instruktorzy i świetna atmosfera.... Adrian K Idealnie przygotowanie do prawa jazdy (1) Obelix bardzo dobrze przygotował mnie do zdania prawa jazdy. Jeździłem z... Filip T. Serdecznie polecam (1) Serdecznie polecam szkolke Obelix najlepsze i i najbardziej profesjonalne... Magda