Jestem bardzo zadowolona z kursu, dzięki niemu udało mi się zdać prawo jazdy. Część teoretyczna była tłumaczona jasno, nie ma problemu z odrabianiem zajęć. Jazdy również stoją na wysokim poziomie, wszyscy instruktorzy z jakimi miałam do czynienia starali się jak najlepiej przygotować do samodzielnej jazdy, nie tylko do egzaminu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Izie za to, że spokojnie i wnikliwie potrafiła mi wytłumaczyć moje błędy. Doceniam również sposób przeprowadzenia praktycznego egzaminu próbnego - myślę, że bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu w PORDzie. Bardzo dziękuję również Pani Ani za dodatkowe jazdy przed egzaminem. Dzięki niej nabrałam pewności siebie podczas jazdy oraz dostałam wiele wskazówek, które będę na pewno wykorzystywała w przyszłości. Jazdy te były bardzo dynamiczne, 2 godziny z Panią Anią to jak co najmniej 10 skomasowanych godzin nauki. :)

Gdybym miała dać małą uwagę, czasem ciężko było się dodzwonić do ośrodka w celu umówienia na jazdy. Szkoda, że nie można tego robić bezpośrednio u instruktora. Jednak to tylko niewielka uwaga niezwiązana z samym poziomem nauki, z którego jestem zadowolona w 100%.