Gabinet masażu i Rehabilitacji Odessa

Salony masażu Masażyści Rehabilitacja

Gdańsk, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 18/10

Michal - opinia (1) Przerobiłem kilku fizjo w trojmiescie i jeśli poszukujesz pomocy z poważnym... Michal Olga - opinia (1) Gorąco polecam. Duża poprawa już po pierwszej wizycie. Olga Alicja - opinia (1) Ja również dołączam do grona osób, które skorzystały i są bardzo wdzięczne za... Alicja
Maciej - opinia (1) Pan Sergiej postawił mnie na nogi w trzy dni, nie byłem w stanie chodzić, a... Maciej Agnieszka - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Skuteczna, profesjonalna rehabilitacja. Do gabinetu... Agnieszka Paweł - opinia (1) Przyszedłem z mocnym bólem pleców po dwóch wizytach czuje się świetnie.... Paweł Hanna i Zenon - opinia (1) Ogromna wiedza i doświadczenie dr Siergieja. Trafiłam do dr z mężem z... Hanna i Zenon Jakub - opinia (1) Polecam Siergieja w 100%, często pomaga mi w bólach kręgosłupa i kolan.... Jakub Zbyszek - opinia (1) Jestem budowlańcem z 25-letnim stażem zawodowym i 50letnim kręgosłupem, który... Zbyszek Patrycja - opinia (1) Polecam, najlepszy z najlepszych, ręce które leczą! Patrycja Super specjalista (1) Rece które leczą! Mam siedząca pracę a dodatkowo jako mloda mama wciąż... Ania Bardzo polecam. (1) Dziękuję za to, że jest Pan takim lekarzem. Gorąco polecam. Sebastian Ręce które leczą (1) Jestem klientką doktora Sergieja od wielu lat Lekarz który swoimi dłońmi... Kasia Polecam z ręką na sercu (1) Pełen profesjonalizm!Korzystałam kilkakrotnie z usług Pana Sergieya i za... Agnieszka Polecem skorzystać (1) Korzystałam z usług masażu i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne... Marzena Najlepszy Specjalista (1) Do tego lekarza trafiłam z polecenia, i jestem winna mojej przyjaciółce... Klaudia uratował mi kręgosłup przed operacją (1) Najlepszy terapeuta i najwspanialszy człowiek. Pan Sergiej jest niesamowitym... Klaudia rechabilitacja (1) Przemiły człowiek o złotych dłoniach, dzięki jego pomocy poruszam się o... Kazimierz Polecam (1) Bardzo dobry specjalista. Określenie przyczyny problemu, odpowiedzialnie i... em