Masaże lecznicze

Salony masażu Rehabilitacja

Gdynia, Chwarznieńska 36

Zdecydowanie polecam! (1) W pełni profesjonalne masaże i pełen relaks :) Warto! Nina Profesjonalne podejście do klienta, polecam! (1) Przyszedłem do Pana Przemka z bólem pleców w okolicy krzyża. Byłem wcześniej... Igor Ból przechodzi - polecam Przemka (2) Byłem na 2 rodzajach masaży u Przemka Bara. Na początku przyszedłem do niego... hoon
Odzyskanie formy bez srodkow farmakologicznych! (1) Masaz na wysokim poziomie, indywidualne podejscie do klienta. Efekt juz po... Skutecznosc! Polecam! Agata M - opinia (1) Uwazam sie za wymagajaca osobe i mialam wiele obaw co do skorzystania z uslug... Agata M POLECAM!!! (1) BARDZO ZDOLNY, MŁODY MASAŻYSTA! DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZI INDYWIDUALNIE!... fisher Masaż (1) Polecam masaż w wydaniu Przemka. Zdolne pracowite ręce Żeglarz warto spróbować (1) Kilkakrotnie korzystałem z usług tego masażysty i naprawdę polecam! marson FACHOWO!!! (1) Masażysta najlepszy w swoim fachu, postawił mnie szybko po dwóch operacjach... judi Zdecydowanie na TAK!! Polecam!! (1) Chodziłem na masaże do Pana Przemka ze względu na obfite bóle kręgosłupa w... Jerzy