Masna Micha

Restauracje

Gdańsk, Mariana Hemara 23

Werka - ocena (1) Super lokal przepyszne pożywne i smaczne śniadanko i w dodatku tanio i to z... Werka Mr - ocena (2) Obsługa dramat, jedzenie dramat, nastawienie dramat. Trzymać się z dala, jest... Mr Tomek - ocena (1) Któraś z kolei wizyta i znowu brak jakiegoś składnika w misce. Tym razem w... Tomek
Katarzyna Kaszuba - opinia (1) Jedzenie pyszne, zdrowe, zawsze świeże i w dobrej cenie:) Do tego przemiła... Katarzyna Kaszuba Slawek - opinia (1) Tanio wygladajaca ale bardzo droga jadlodajnia.Ceny z kosmosu a jakosc...taka... Slawek Andrzej - opinia (1) Jestem zachwycony smacznym i zdrowym jedzeniem w tej restauracji. Andrzej Zuzia - opinia (1) Po prostu wow, byłam z ekipą każdy znalazł cóż dla siebie wszystko smaczne,... Zuzia Kamil - opinia (1) Schludny lokal i pięknie podane jedzenie. Kamil Michał - opinia (1) Przemiła obsługa i bardzo dobre jedzenie. Michał Adam Porod - opinia (1) Świetna knajpa na lunch ze znajomymi Adam Porod Andrzej Róg - opinia (1) Świetnie skomponowane bowle. Nie wiedziałem, że zdrowe jedzenie może być tak... Andrzej Róg Justyna - opinia (1) Przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Serdecznie polecam to miejsce. Justyna Adam Zarzeczny - opinia (1) Smacznie i przemiła obsługa. Na 100% wrócę. Adam Zarzeczny Aneta - opinia (1) Przepyszne jedzonko i mega klimat... Kto nie był musi tam zajrzeć i spróbować. Aneta Debe - opinia (1) Wszystko pyszne, szybka dostawa! Na pewno zamówię jeszcze nie raz. Debe Piotrek - opinia (1) Bardzo pozytywnie, bardzo świeżo i bardzo smacznie. Piotrek Krzysiek - opinia (1) Super smacznie, wyśmienicie i zajebiście miło. Krzysiek Sylwester - opinia (1) Jadłem do tej pory kilka pozycji, nigdy się nie zawiodłem. Sylwester Wojtas - opinia (1) Wyborne i mega syte jedzenie! Masna Micha jest godna polecenia każdemu, kto... Wojtas Marcisław - opinia (1) Lubię to miejsce. Za smaki, za obsługę, za atmosferę. Marcisław