Master-Max Twój Szewc

Szewc Dorabianie kluczy Kaletnik

Gdańsk, Żwirki i Wigury 4A/3

Robert - ocena (2) Super miły pan, ekspresowe dorobienie 5 kluczy - 2 minuty Robert Maciek - ocena (2) Profesjonalizm pełny, polecam Maciek Maciej - ocena (1) Ekspresowa usługa w bardzo przystępnej cenie. Bardzo polecam! Maciej
As - ocena (1) Najlepszy zaklad jaki znam ,krótkie terminy uczciwe podejście do każdego... As Monika - opinia (1) Świetna obsługa w parze z jakością. Polecam serdecznie. Monika Katarzyna - opinia (2) Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Katarzyna Monika - opinia (1) Polecam !!! Szybko i profesjonalnie :) Monika Rafał - opinia (2) Buty które już spisałem na stratę, zyskały drugie życie. Bardzo dziękuje za... Rafał Monika - opinia (2) Bardzo miły pan z powołaniem do swojej pracy . Polecam serdecznie również... Monika Adi - opinia (2) Najlepiej i najrzetelniej ! Polecam ! Adi Oriana - opinia (2) Profesjonalne wykonanie. Usługi wysokiej jakości. Polecam Oriana Klaudia - opinia (2) Robiłam u Pana powycierane zapietki w butach sportowych. Usługa na najwyższym... Klaudia Monika - opinia (2) Wszystko zgodnie z opisem. Polecam bardzo! Solidnie i szybko :) Monika Filip - opinia (1) Korzystałem z usług Pana Wojtka już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem Filip Polecam wszystkim! (1) Pan Wojtek oprócz usług szewskich prowadzi też dorabianie kluczy i naprawia... Artur Dobry szewc (2) Parę par butów w naprawie - bez reklamacji. Klient POLECAM! (1) Polecam z pełną odpowiedzialnością, usługi zawsze wykonane dokładnie bez... Marlena Szewc (1) Kilkukrotnie korzystałam z usług Pana Wojtka i zawsze jestem w 100%... Regina Profesjonalizm i szczerosc (1) Chcialem skleic buty, ktore probowalem juz wczesniej kleic slawna "kropelka".... Grzegosz Wart polecenia (1) Polecam szczerze bo coraz trudniej o dobrego szewca, który zna się na robocie... Mariusz