F.H.U. Matson

Usługi remontowe i budowlane

Pruszcz Gdański, Fantazego 5A/2

Łukasz Laskowski - opinia (1) Polecam usługi firmy f.h.u. matson. pan Mariusz ma bardzo profesjonalnie... Łukasz Laskowski Bardzo dobry fachowiec! (1) Potrzebowałam w krótkim czasie odświeżyć pokój dziecka i wymienić panele... Agnieszka Remont kuchni (1) Ofertę Pana Mariusza znalazłam w internecie. Prace przebiegały bardzo szybko... Anna J.
Zadowolona klientka (1) Choć terminy były napięte a praca skomplikowana - Pan Mariusz stanął na... Alicja Fachowcy w 100% (1) Bardzo polecam firme pana Marjusza. Remont naszego salonu i pokoju dziecka... Janusz i Joanna Szczerze polecam!!! (1) Jestem w trakcie wykańczania mieszkania i miałam okazję korzystać z usług... Iza Prawdziwi fachowcy (1) Korzystaliśmy z usług Pana Mariusza byliśmy zadowoleni z jego usługi .Ma... Patrycja Remont przedpokoju (1) Przedpokój w mieszkaniu moich rodziców z ciemnej nory przeobraził się w... Dominika Pierwsza klasa :) (1) Po długich poszukiwaniach znalezlismy oferte Pana Mariusza. Wielki plus za... Aleksandra Kępka Super ekipa!!! (1) Szukaliśmy "fachowca" w dobrej cenie ale też takiego, który w krótkim czasie... Ania i Paweł bardzo dobra ekipa (1) Z ekip pracujących przy budowie mojego domu, była to zdecydowanie najlepsza... Paweł GORĄCO POLECAM - PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Gorąco polecam firmę Stelmaks. Pan Mariusz, przesympatyczny człowiek,... Grażyna PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Była szybka i trudna robota do wykonania, wszystko przebiegło wg planu termin... Biurowiec CID PROFESJONALNA FIRMA - POLECAM (1) Po różnych przeżyciach związanych z zatrudnianiem "fachowców" trudno nam było... Monika i Marcin W PEŁNI PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANO-WYNOŃCZENIOWE (1) Z usług wykończeniowo-malarskich korzystałem już kilkukrotnie i naprawdę... Dominik Polecam usługi Firmy Stelmaks (1) Firmę cechuje fachowość, rzetelność i solidność. Właściciel firmy jest... Dorota Słocka Polecam ,jak najbardziej TAK (1) Jestem bardzo zadowolony z Firmy Stelmaks , rzetelna ekipa wykonała remont... Tomek