Katarzyna - opinia (1) Polecam naukę w tej szkole. Wspaniali, zaangażowani w swoją pracę... Katarzyna Szkoła językowa (1) Bardzo przyjemna atmosfera. W końcu znalazłam profesjonalistów, którzy... Karolina N. Polecam (1) Najlepsza ze szkół językowych w jakiej mogłam się uczyć. Wcześniej miałam... Aleksandra
Szkoła godna polecenia (1) Do Mavericka chodzę od 2-óch lat i jestem bardzo zadowolony, podciągnąłem się... KZ POLECAM (1) Na zajęcia chodzę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Super atmosfera,... Kobieta Polecam za indywidualne podejście do klienta (1) Polecam Pana Mikołaja i Panià Gosię! Magda stały klient Swietna szkola!!! (1) Zdecydowanie polecam!!! Jak przedmowcy uwazam,ze lepiej trafic nie... ml Zdecydowanie polecam (2) Fantastyczna atmosfera,wysokie wymagania,native speakers działają... d.h Inni (1) Na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Nauka odbywa się w zupełnie... Lucky cierpliwi ! (1) Uczęszczam na lekcje od jakiegoś czasu,jestem bardzo zadowolona,atmosfera... dima1312 Wyjątkowi (1) Pierwszy kontakt z lektorem już robi wrażenie że od samego początku mamy do... Rafał