Polecam, korzystam od 5 lat! (1) Profesjonalne i rzetelne zabiegi stomatologiczne, z pełnym przekonaniem... Aleksandra Polecamy dra Pawła (1) Ja i mój chłopak odbywamy wizyty u p. dra Pawła, pełen profesjonalizm, szkoda... jumi Najlepszy Gabinet w Gdyni (2) Uwazam ze gabinet prowadzony przez pania dr. Karine to najlepsza placowka w... Janusz
Już dawno nie byłam tak zadowolona (2) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Odpowiednie zaplanowanie leczenia... O. bezósemka (2) Na Mawident Sokółka zdecydowałam się po przeczytaniu opinii i przejrzeniu... Bezósemka Polecam!!!!!!!!!!!!! (2) Polecam panią Karinę za szybkie i umiejętne naprawianie moich 12 zębów (10... kicak ZADOWOLONA PACJENTKA (1) szczerze polecam gabinet Mawident:) Jestem pacjentką gabinetu na Sokółce i z... gdynianka nic dodać nic ująć.. (2) czekałem z opinią do dzisiaj ponieważ cykl napraw zacząłem ponad miesiąc... Paweł OD ZAWSZE TAK! (2) Jestem pacjentką Mawidentu od ponad roku i nigdy nie zmienię go na żaden... GJ Marcin - opinia (1) Polecam ten gabinet a w szczególności Panią Doktor Karinę. Bardzo miłe i... Marcin Gadinet Gdynia Sokółka (2) Z jednej strony szkoda że tak wspaniały gabinet jest aż tak daleko od centrum... Patryk Profesjonaliści (1) Miałam przyjemność skorzystać z usług Gabinetu Mawident i nie żałuje podjętej... Marta Polecam (1) Również wykupiłam usługę z groupona , polecam Panię stomatolog Magdalene ,... Magda Oferta Groupon - rewelacyjna obsługa, przemiła Pani stomatolog Magdalena (1) Zakupiłam groupon na dowolne usługi stomatologiczne za 69 zł. Wizyta jedna z... Beata Bardzo zadowolona:) (1) Bardzo miła Pani doktor, delikatna, uśmiechnięta. Wykupiłam usługę w... Klient groupon zadowolona (1) polecam dla niezdecydowanych. miła obsługa, wysoka jakość usług, bardzo... aga Zadowolona pacjentka (1) Witam, uważam, że ten gabinet jest godny polecenia ze względu na bardzo... Natalia super (2) polecam! Weronika Jestem zadowolona :) (1) byłam na odkamienianiu i piaskowaniu. Ceny przystepne . Z usług korzystałam... ja Nie polecam skalingu i piaskowania (1) Byłam na skalingu i piaskowaniu tydzień temu, a do dzisiaj bolą mnie dziąsła... Ola