Ania - opinia (1) Wrażenia pozytywne, burger był smaczny, mięso świeże, przepyszna bułka. Ania Gosia - opinia (4) Najsłabszy burger jaki jadłam. Jakość mięsa bardzo słaba. Nie polecam. Gosia forfiter - opinia (1) Mięso tragedia. Jak gotowe kotlety do hamburgerów z biedronki. Bleee forfiter
Maja - opinia (1) Świetna obsługa potrafi doradzić i zna produkt Maja Paweł - opinia (1) Ogromny plus za menu Wege. Poza tym świetne frytki ze skórką :-) Paweł Zuzanna - opinia (1) Duży wybór dań vege, ilość odpowiadająca cenie, szybka obsługa, pyszne... Zuzanna Wegańskie burgery (1) Wielki plus za wegańskie opcje ew Polecam również wegetarianom i weganą (1) W ofercie oprócz mięsnych pozycji są również wegetariańskie i wegańskie... VVegan Polecam :-) (1) Jakość jak w Szwecji, mimo że sporo taniej niż u sąsiadów za wodą, to jednak... Jacek Bardzo słaba jakość mięsa (1) Burgerownia powinna słynąć z bardzo dobrych burgerów. Natomiast jakośc mięsa... Mirek Sałatka... (1) Sałatka z rzekomo grillowanym kurczakiem to jakaś kpina. Kawałki "kurczaka"... Edyta Najlepsze burgery (1) Polecam. Burgery i frytki na tle konkurencji wypadają naprawdę super. Nie mam... Pigi Bardzo smacznie ! (2) Mam wrażenie, że sporo z poniższych ocen wystawiła konkurencja. Jedzenie... jmg Mega smaczne (1) Mega smaczne, nowe smaki lepsze niż u konkurencji, mega miło, extra wystrój Majlo Żal ... Jedynie shake ok (1) Skuszona reklamą wybrałam się na burgera. I spotkał mnie wielki zawód.... Marta Tragedia (1) Lubię testować nowe miejsca, nowe jedzienie ( nawet te fast foodowe) itd.... Mart Premium Prices (1) Shake dobry, kotlet w flagowym burgerze - za tłusty (niska jakość), sama... kora Wszędzie to samo (1) Marna konkurencja do Mc. Inny wystrój ale jedzenie to samo. Ceny wyższe.... Ines nędzne mięso (1) reszta w miarę ale nic specjalnego, to samo co w maku czy bk kaktus Chamski fast food w ladnym lokalu (1) Bylem zawiedziony,.gdyz widzialem wczesniej billboardy z informacjami, ze to... Psy szczekaja za sciana