Maxfly

Atrakcje turystyczne

Gdańsk, Żaglowa 100

Marta - ocena (1) rewelacja wspaniałe doświadczenie super zabawa pod okiem profesjonalnej kadry... Marta Marcin - ocena (1) Pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera! Instruktorzy bardzo otwarci,... Marcin B i L - ocena (1) Super, rewelacyjne przeżycia podczas przygody w Maxflay. Świetna ekipa... B i L
MiMiKi - opinia (1) Rodzinną wizytę w MaxFly możemy uznać za jedno z ciekawszych doświadczeń... MiMiKi Filip - opinia (1) Syn(10 latek) mega zadowolony . Filip Karolina - opinia (1) Moje pierwsze doświadczenie i nie zawiodłam się! Obsługa mega sympatyczna i z... Karolina Iza - opinia (1) Bardzo sympatyczna obsługa, bilety dość drogie ale utrzymanie sprzętu na... Iza smerfi15 - opinia (1) Polecam! Miła obsługa i super instruktorzy Max i Dima, którzy nie tylko uczą,... smerfi15 Adrian - opinia (1) Świetnie było, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Jak się opanuje poprawną... Adrian Były potencjalny klient - opinia (2) Firma nie zdobyła mojego uznania. Ogłasza się że bilety przychodzą w... Były potencjalny klient ZZ - opinia (1) Drogo, głóśno, nieprzyjemnie. Skok na linie lepszy. ZZ Aga - opinia (1) Mega super sprawa i zabawa. Polecam Aga