Maximus

Odszkodowania Doradztwo prawne

Gdańsk, Łanowa 84

Polecam gorąco. (1) Walczyłam o odszkodowanie po wypadku męża. Koleżanka poleciła mi biuro... Ela Super, szybko i skutecznie - polecam (1) Naprawdę miła i fachowa obsługa szkody. Michał Szybko i sprawnie wywalczyli mi odszkodowanie z oc sprawcy. (1) Polecam serdecznie - otrzymałem szybko i bez zawracania sobie głowy naprawdę... Mariusz
Gorąco polecam, fachowcy (1) Szybka i profesjonalna ekipa, polecam z czystym sumieniem. Anna Polecam tą kancelarię, naprawdę skuteczni (1) Miałem wypadek w 2009 roku, początkowo zgłosiłem się do temu o pomoc i... Szymon Marek - opinia (2) Pełen profesjonalizm szybko i skutecznie. Bardzo miła i sympatyczna obsługa... Marek Gorąco polecam tą firmę (1) Miałam wypadek samochodem,ubezpieczalnia link4 odmówiła mi wypłaty... Iwona Dziękuję za pomoc. (1) Cieszę się , że zdecydowałam się na tą firmę , ubezpieczalnia nie przyjmowała... Janina Skuteczni (1) W wypadku komunikacyjnym doznałem uszczerbku na zdrowiu,dostałem dość szybko... Grzegorz FACHOWA OBSŁUGA (1) PANOWIE W FIRMIE MAJA PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO SPRAWY,SERDECZNIE POLECAM TĄ... ELA Szybko i sprawnie (1) Firma Maximus odszkodowania odzyskała mi naprawdę wysoką kwotę po upadku i... Eliza