Tomasz - ocena (1) Z doświadczenia w którym wynajmowałem auta w różnych firmach w których zawsze... Tomasz Polecam maximus (1) Wszystko tutaj działa na najwyższym poziomie. Do tego bardzo fachowe i... ami Gorąco polecam! (1) Skorzystałem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wszystko dogadane bez... Maciek
polecam wypożyczalnię (1) Korzystałem z ich oferty dwa razy (wypożyczałem busa, żeby przewieźć motocykl... Michał Profesjonalna obsługa, najlepszy sprzęt (1) Korzystałem, korzystam i nadal będę korzystał z usług firmy Maximus.... Filip Maximus MAX !!! (1) Wszystko dogadane w 10 min, auto czyste sprawne, spalił mniej niż powinien ;)... Marcin Wypożyczalnia godna polecenia (1) Samochody są bardzo czyste i sprawne. Potrzebowałem samochód na przeprowadzkę... Andrzej Firma godna polecenia ! (1) Miałem przyjemność wypożyczyć Renault Master III. Samochód był w bardzo... Maciej Profesjonalizm i jakosc. (1) Dobre, swieze i zadbane auto (Renault Master), profesjonalna obsluga oraz... Bartek Anita - opinia (1) Pełen profesjonalizm, jestem pod ogromnym wrażeniem uczciwości i wspaniałego... Anita najlepsza wypożyczalnia (1) Z racji wykonywanych zajęć korzystamy z wypożyczalni od kilku lat. Zawsze... Gruba Ryba Sopot Bardzo dobra wypożyczalnia, godna polecenia (1) Wypożyczyłem Renault Traffic na dzień. Samochód był w super stanie, bez... Andrzej Polecam (1) Samochód (Renault Traffic) wynająłem na trzy dni, w czasie których zrobiłem... KM Super Firma. (1) Polecam każdemu tą firmę ,super podejście do klienta,wynająłem busa i okazał... Michał