Ela - opinia (1) Rafał jest godny polecenia - w mieszkaniu, które teraz wynajmuje wykonał... Ela Ania - opinia (1) Rafał jest niezastąpiony, naprawi wszystko, ale niczym są rzeczy materialne,... Ania Ola - opinia (1) Pan Rafał to super fachowiec! Dokładny, punktualny i sympatyczny!... Ola
Aga - opinia (1) kulturalnie, szybko, sympatycznie, sprawnie - bardzo polecam Aga Elwira - opinia (1) Pan Rafał jest niezawodnym fachowcem. Punktualny, dokładny, a przy tym uważny... Elwira Magdalena - opinia (1) Zrobiłam w życiu 3 generalne remonty i powiem Państwu że Pan Rafał jest... Magdalena Katarzyna - opinia (1) Pan Rafał to człowiek godny polecenia, jakich teraz mało. To uczciwy,... Katarzyna Barbara Pieniążek - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Wielokrotnie dokonywał u mnie i moich znajomych... Barbara Pieniążek Alina - opinia (1) Pan Rafał jest solidny, staranny, rzetelny, a przy tym życzliwy i... Alina Karolina - opinia (1) Skorzystałam z usług Pana Rafała w pracach remontowych oraz hydraulicznych... Karolina Studentka w opałach - opinia (1) Pan Rafał jest po prostu fantastyczny! W ciągu godziny uporał się z... Studentka w opałach zadowolona klientka - opinia (1) Szybko, dokładnie i w dobrej cenie. Pan bardzo solidny, uczciwy, potrafi... zadowolona klientka