Mąż mnie zdradził, co robić??

Znalazłam u męża wizytówkę pani z towarzystwa... Jesteśmy małżeństwem 4 miesiące!!
pomysłałam, że zza szyby wziął i nie wyrzucił. Ale!! Kiedyś jak wrócił później nie chciał się kochać i pachniał inaczej a w telefonie zobaczyłam że oglądał sobie dziwki!!!! Sprawdziłam nry z miejscowości gdzie bywa i okazało się że jeden z nich - władek k. (taki bydlak miał opis) to jedna z nich!!!!!!! Jestem w ciązy, co robić?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mąż mnie zdradził, co robić??

zdradzona, czy Twój partner składał jakieś wyjaśnienia, rozmawialiście o tym? Chodzi mi o to, że posądzanie kogoś o zdradę, to bardzo poważne oskarżenie.
U kobiety w ciąży, odczuwanie zapachu może się nieco zmienić, zmysł powonienia staje się bardziej wyrazisty. Kiedy ja byłam w tym stanie, śmiałam się, że mogę konkurować z psem myśliwskim, gdyż czułam zapachy, których nikt inny nie czuł:)))
Czasami są też skoki nastrojów, bywa że ciężarna okresowo jest mniej zrównoważona, bardzo wrażliwa a czasem bardzo spokojna.
Porozmawiajcie, mam nadzieję, że to tylko Twoje przypuszczenia. Jeżeli jednak to prawda, to zastosuj radę pod swoim pierwszym wpisem:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mąż mnie zdradził, co robić??

Będąc w takim stanie, przede wszystkim nie denerwuj się, bo przecież chodzi o zdrowie dziecka!

O nerwicę u dzieci nie trudno!

Mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni! Może nie jest tak jak myślisz. Może jest to jakiś zbieg okoliczności?

Ja też mam czasem wizytówki z agencji. W moim mieście w ścisłym Centrum nie ma możliwości by taak nie znalazła się za wycieraczką Czy uszczelką szyby!

Takie rzeczy się zdarzają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Mąż mnie zdradził, co robić??

szybko go zostaw bo juz lepiej nie będzie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mąż mnie zdradził, co robić??

kopnij gnoja w zad. Szkoda życia. Skoro ledwo po śubie robi takie akcje to robił będzie.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Dobry prawnik - sprawy rodzinne - Gdańsk (16 odpowiedzi)

Witam, Szukam dobrego prawnika od spraw rodzinnych z Gdańska. Ktoś coś??

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...