Mimo, że w ostateczności nie sfinalizowałem zakupu mebli w firmie Świat Kuchni, to bardzo polecam tą firmę. Zakupiłem w końcu meble u innej zaprzyjaźnionej ze mną firmie, ale czuję się w obowiązku, żeby napisać pozytywnie o Świecie Kuchni. Byłem tam kilka razy, najpierw w celu ogólnej wyceny mebli (komplet: kuchnia, przedpokój, salon, pokoje, łazienka), potem jak już miałem projekt (doprecyzowywanie szczegółów, wybór materiałów, wybór rozwiązań) i - tuż przed ostatecznym zamówieniem. Za każdą wizytą miałem profesjonalną, kompleksową obsługę. Pracowały ze mną dwie Panie: Właścicielka firmy z Córką. Obydwie Panie ogromnie pomagały mi wyborze materiałów i rozwiązań, poświęcały mi swój czas - czasem nawet do godz 20 - nie było z tym problemu. Zawsze uprzejmie, miło. Wycena mebli też była bardzo atrakcyjna - a miałem porównanie, bo rozmawiałem też z innymi firmami (zarówno indywidualnymi stolarzami, jak i większymi firmami stolarskimi (czołowymi w 3mieście). Jak wyżej napisałem, ostatecznie nie kupiłem mebli w Świecie Kuchni i nie mogę napisać jak wygląda u nich montaż, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że cała obsługa była super i szczerze polecam tą firmę. POLECAM!