Rafał - opinia (1) Polecam wszystkim salon Świat Kuchni. Zamówione meble kuchenne najwyższej... Rafał Fachowa współpraca, świetne wykonanie (1) Polecam specjalistów z firmy Świat Kuchni! Właścicielki znają się na swojej... Marcin Polecam bez wahania (1) W Świecie Kuchni zamówiliśmy meble kuchenne na wymiar i jesteśmy bardzo... Agnieszka
Meble kuchenne, szafy i łazienka (1) Skorzystałem z usług Świata Kuchni dwa miesiące temu i nie żałuje. Mieszkanie... Daniel Firma godna polecenia (1) Realizacja zarówno zabudowy kuchennej, jak rownież innych zabudów stolarskich... K&T Nic tylko pelecać (1) Jestem bardzo zadowolony z wykonanych w Świecie Kuchni mebli kuchennych,... Nazary Super wykonanie. Polecam... (2) Z cala pewnością mogę polecić firmę Świat Kuchni. Zamówiona kuchnia i szafy... Karolina Pełen projesjonalizm (1) Nic- dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm- począwszy od bardzo profesjonalnej... Kamila Meble do mieszkania (1) Mimo, że w ostateczności nie sfinalizowałem zakupu mebli w firmie Świat... Rafał R Nic dodać, nic ująć ! (1) Kontakt do Pana Daniela dostałem od znajomego, który urządzał sobie kuchnie... Michał Polecam (1) Bardzo profesjonalne doradztwo, fachowa i miła obsługa, jesteśmy z rodziną... Michal świat Kuchni - ostrzegam (1) Było (w miarę) milo do momentu wpłacenia zaliczki, później zaczęły się... anc Zadowolony Klient (1) Zamówiłem meble kuchenne wszystko od zamówienia do montażu przebiegło... Marcin Zadowolony klient! (1) Wszystko co zamówiłam zgodne z zamówieniem. Szybki montaż.Ładny projekt mojej... Sylwia Świat Kuchni (1) Polecam wszystkim,którzy pragną mieć kuchnię swoich marzeń.Obsługa salonu... Krzysztof Bardzo fajnie (1) Zrobili mi kuchnie, żadnych problemów nie było, dużo nie wydałem. Krótko i na... Krzysztof kuchnia jak marzenie (1) Bardzo polecam meble ze Świata Kuchni. Przyjemna obsługa która doradzi na... Paweł Szczerze polecam !!!! (1) Bardzo pieknie wykonane meble pod wymiar. Dobra jakość, cena super.Jestem pod... Sylwia Firma godna polecenia. (1) Konkurencyjne ceny to w Świecie Kuchni nie tylko pusty slogan. Profesjonalna... Szymon Faliszewski Godne Polecenia (1) Od projektu do realizacji wszystko w jak najlepszym porządku. Miła obsługa... Daniel