Zadowolony klient (1) Bardzo konkretna i fachowa pomoc przy wyborze i wszelkich problemach ..... Marek Magdalena - opinia (1) Niezwykle rzetelna firma, trzymają się terminów, do tego profesjonalna... Magdalena Pełen profesjonalizm! (1) Przemiły kontakt, profesjonalna obsługa, bogata oferta, wzorowa i sprawna... Magorzata
Bardzo solidna i pozytywna firma. (1) Dobra i solidna firma. Polecam, ostatnio zamawialiśmy u nich z żoną meble... Arek Bardzo dobry salon. (1) Dobry kontakt i dbałość o klienta. Jestem szczęśliwą posiadaczką kuchni cena... Anna Polecam (1) Kuchnie zamówiłam w styczniu i oczekiwałam 4 tygodnie jestem zadowolona z... Basia Wszystko OK (1) Kuchnia pod wymiar zrobiona profesjonalnie, nie mam do czego sie przyczepic.... Krystian72 z usług i ceny 100% satysfakcji (1) Po odwiedzeniu kilku pseudo salonów mebli kuchennych nie znależliśmy żadnej... Wiesia i Zbyszek Jaroccy Przepiękna kuchnia!!! (1) W lutym tego roku zamówiłem w firmie Świat Kuchni, kuchnię z MDF na wysoki... Natalia i Tadeusz