Anna Stolarczyk - opinia (1) Miałam okazję poznać pielęgniarkę Panią Annę Pytel to cudowna osoba !... Anna Stolarczyk Sylwia - opinia (1) W dniu dzisiejszym mąż dostał kroplówki dzięki Pani Ani która dobrała... Sylwia Anna i Henryk - opinia (1) Dziękujemy za serdeczne podejście do pacjenta, pana Henryka, i dołożenie... Anna i Henryk
Bożena Stachurska - opinia (2) Sześć miesięcy temu trafiłem z mamą do MedAmi. Profesjonalne podejście do... Bożena Stachurska Sandra - opinia (2) Serdecznie polecam klinikę. Przyszłam odwodniona, dostałam kroplówkę, po... Sandra Grzegorz - opinia (2) usługa wykonana sprawnie, jakość do ceny zgodna z oczekiwaniami Grzegorz Dziękujemy. (2) Panią Anie Pytel poznałam kiedy moja mama leżała na oddziale kardiologicznym... Beata Kowalik Wdzięczna pacjentka. (2) Od dłuższego już czasu mój mąż i ja korzystamy z usług medami: pobieranie... Olga Suprunowa-Błażko Moja przygoda z MEDAMI (1) Profesjonalna obsługa z serdecznym podejściem do pacjenta. Trafiłam do tej... Anna Kujawa moje 12 lat z Medami (1) Po operacji trzustki z ciężko gojącą sie raną z internetowego wyboru... Marian Palenica kroplówki w gabinecie - polecam to miejsce (1) Dostałam zlecenie na serię kroplówek w gabinecie. Cieszę się, że znalazłam... Hanna Godne polecenia (1) Takiej oferty brakuje w Gdyni - super pielęgniarki i profesjonalne usługi !!! Ewa Gorąco polecam!!! (1) Panie z MedAmi to wzór Prawdziwych Pielęgniarek - profesjonalne, rzetelne,... Aneta