Rewelacyjni rehbilitanci (2) Będąc lekarzem mogę szczególnie docenić umiejętności porozumiewania się z... Karol Gorąco polecam (2) Odbyłem rehabilitacje kolana po wypadku na rowerze. Medella poskładała mnie... mateusz Polecam! (2) Polecam Medellę, profesjonalnie i miło. Sławomir
Anna - opinia (2) Miałam bóle kręgosłupa ale dzięki terapiom i ćwiczeniom w Medelli nietylko... Anna Polecam (2) Rehabilitowałem sie po skręceniu kostki - super dobrane ćwiczenia i... Marcin Szczerze polecam (2) Do Pani Pauliny - fizjoterapuetki trafiłam z bólami kręgosłupa. Dzięki... Marta masaż leczniczy (2) Od dwóch miesięcy korzystam z masażu u Pani Ewy Kozłowskiej. Na pierwszej... Danuta Kwiatkowska Dorota - opinia (2) Bardzo fachowe porady,konsultacje. Rewelacyjny profesjonalizm!Wielokrotnie... Dorota Agnieszka Myśliwczyk - opinia (2) Jak Cię jeszcze nie boli - to jest najlepszy moment żeby zapukać do Medella.... Agnieszka Myśliwczyk Grzegorz - opinia (2) Bardzo polecam wizyty u P.Beaty. Duża wiedza i ogromne zaangażowanie w proces... Grzegorz Wioleta - opinia (2) Masaż u Pani Beaty to feeria wrażeń, korzystałam z usług masażystów nie raz,... Wioleta Jareczek - ocena (2) Bardzo dobra Rehabilitacja, mnie i żonie panie bardzo pomogły, szczerze... Jareczek Polecam (1) Szczerze polecam gabinet Medella. Naprawdę fajna atmosfera, pełen... Hania Polecam!!! (1) szczerze polecam zabiegi pani Ewy, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i... Marcin K. Polecam! (1) Gorąco polecam! Bardzo miła obsługa i profesjonalizm na każdym kroku. Jestem... Marta