Pacjent - ocena (1) Przyjeżdżam o godzinie 23 i dostaje informacje od Pani z recepcji, że lekarz... Pacjent sarcastic master - ocena (1) nie polecam tego miejsca odmówili mi w zrobieniu badania, na które byłem... sarcastic master Oliwier - opinia (1) Panie w rejestracji zawsze pomocne Miła obsługa, lekarze super, Polecam... Oliwier
Kasia - opinia (1) Córka była w sobotę, 40C , gardło masakra,a mlody doktorek nie potrafił... Kasia Ola - opinia (1) Totalny brak profesjonalizmu. Pani w rejestracji wprowadza pacjentów w błąd... Ola Czesław - opinia (1) Tragedia. W weekend przyjechałem 2 razy i za każdym razem nie było lekarza bo... Czesław Kasia - opinia (1) Nie polecam. Pani w rejestracji jakby siedziała za karę. W głosie pogarda,... Kasia Sylwia - opinia (1) Polecam, podjechałam o 2 w nocy , pani doktor i pielęgniarka bardzo pomocne... Sylwia monika - opinia (1) Polecam, bylam z córką.Miły pediatra dodał otuchy i wypisał odpowiednie... monika Magda - opinia (1) Jedna wielka tragedia. Dzwoniąc o godzinie 17 po teleporadę dla dziecka pani"... Magda Alicja - opinia (1) Do lekarza dostać się w Gdańsku w weekend to jakaś porażka, nigdzie nie ma... Alicja lucyna - opinia (1) Najgorsza przychodnia. Telefonów nikt nie odbiera,a jak pojechałam... lucyna Moni - opinia (1) Nie polecam. Niunia przy telefonie nie ogarnia rzeczywistości. Brak lekarza... Moni Żarty (1) Opieka na Lema do godz 8.00! A o 7.10 słyszę w recepcji ze brak lekarza bo... Grzegorz Żenada (1) Przyjechaliśmy z córką i na miejscu okazało się że nie ma wyjątkowo pediatry... Kasia Opieka nocna (1) Jestem bardzo zadowolona. Byłam dzisiaj pierwszy raz w tej przychodni z... Gosia Dramat (1) Tam robią sobie jaja z ludzi. Lekarz przyjmuje 1 pacjenta na pół godz.... Wojciech