Najlepsza klinika Ever! (1) w końcu trafiłam na porządną Klinikę, w której lekarze są nie tylko... Aneta profesjonalna klinika w gdyni (1) Jestem od wielu lat stałą pacjentką pani doktor Iwony Basir, jeszcze zanm... Dorota Polecam, najlepsi stomatolodzy w Trójmieście!!!! (1) Jak najbardziej polecam, szczególnie dr Łyzińską, która okazała, się jak... Karolina
Profesionalizm ! (1) Polecam klinike MedicoDent. Pełen profesionalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Domi Profesjonalizm!! (1) Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Woś. Wizyta kontrolna plus od razu... Magdalena P o l e c a m, (1) Poszukiwałam lekarza chirurga który usunie bolącą ósemkę. Miałam ogromne... Katarzyna R Zadowolony pacjent - opinia (1) Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze można liczyć na... Zadowolony pacjent Zadowolony pacjent (1) Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze można liczyć na... Zadowolony pacjent implanty (1) Rewelacyjne miejsce na leczenie zębów. Leczę się u doktora Aarona Basira i... Ł.E scaling piaskowanie i inne (1) co prawda zabieg trwał ponad 40 minut, ale miałem bardzo zapuszczone zęby,... Jacek Dr Basir (1) Chciałabym podziękować doktorowi Basir za wspaniałe podejście , niesamowicie... M.B. Polecam!!! (2) Świetna, miła i sympatyczna obsługa, a Pani Joanna Czylewicz to Skarb a nie... W Polecam (1) Już od prawie roku jestem pacjentką medicodentu i jestem zachwycona. PEŁEN... Ania Implantacja (1) zdecydowanie polecam ten gabinet gdyz tydzien temu mialem implantacje dwoch... Bartek zadowolony pacjent (1) Polecam ten gabinet Mariusz polecam (1) profesjonalne podejscie , swietni lekarze i bardzo dobre wyposazenie Darek Katarzyna (1) Swietni lekarze i bardzo mily personel.Zdecydowanie polecam Katarzyna NAJLEPSZA KLINIKA (1) Jestem zachwycona zarowno leczeniem jak i personelem. Medicodent uwazam za... Dorota Zdecydowanie polecam (1) Mialam wieczny problem z zebami z racji tego ze strasznie sie boje... Madga Kasia (1) Chcialabym powiedziec jedno jesli szukasz ortodonty to tylko u dr Iwony. Pani... bardzo szczesliwa pacjentka