Ilona Kowalska - ocena (1) MedicoDent to pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, bardzo życzliwy... Ilona Kowalska Jaroo - opinia (1) Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu jaki mnie spotkał. Polecam bardzo. Jaroo Julia - opinia (1) Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu, ale z czystym sumieniem mogę... Julia
Aneta - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Pani dermatolog- Kamila, rewelacyjny fachowiec z bardzo... Aneta Sylwia - opinia (1) Świetne miejsce, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Na... Sylwia Agnieszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Lekarze z zaangażowaniem podejmują się leczenia... Agnieszka Agata - opinia (1) Leczę się w klinice od wielu lat. Bardzo sobie cenię profesjonalizm,... Agata Aleksandra - opinia (1) Klinika na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt,... Aleksandra Wojciech W - opinia (1) Gabinet MedicoDent znam od wielu lat. Bardzo dziękuję za szereg... Wojciech W Paweł - opinia (1) Najlepsza klinika w Trójmieście. W zeszłym tygodniu z bolącym zębem po... Paweł Laura - opinia (1) Kilka dni temu byłam na wizycie u dr. Aarona Basira w celu wykonania... Laura Kasia P. - opinia (1) Klinikę Medicodent poleciła mi znajoma, od dawna bałam się wizyty u... Kasia P. Izabela - opinia (1) Niesamowita klinika z absolutnie doskonałą obsługą. Najładniejsza moim... Izabela nowoczesnie i profesjonalnie (1) mila i profesjonalna obsluga, nowoczesna klinika. damian Prawdziwi profesjonaliści (1) Ogromna wiedza, na czasie. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie... Dorota J Bardzo wysoka jakość usług leczenia. Polecam (1) Bardzo wysoka jakość usług, bardzo kompetentni specjaliści. Od blisko 10 lat... Łukasz Bardzo przyjazna klinika (1) Do kliniki MedicoDent trafiłem z bardzo intensywnym bólem zęba. Obawiałem... Seweryn K. polecam znajomym (1) ta Klinika jest mega nowoczesna, super sprzęt, budynek przepiękny i... Natalia Cała moja rodzina korzysta (1) Do kliniki trafiłam z polecenia mojej mamy i teraz cała moja rodzina korzysta... Pola świetni profesjonaliści (1) Ja i moja rodzina korzystamy z usług kliniki Państwa Basir od ponad 10 lat .... Kamila