Mediderm Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna

Gdynia, Antoniego Abrahama 28

Jola - opinia (1) Jestem pacjentką dr Piotra chyba od początku jego pracy w zakresie medycyny... Jola Dr Fleszar najlepszy! (1) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ale najważniejsze dla mnie było... Samanta Polecam gorąco! (1) U Pana Piotra co jakiś czas wykonuję zabiegi upiększające.Zawsze wychodzę... Hanna
Klientka (1) U Pana Piotra robilam już kilkukrotnie zabieg z użyciem toksyny botulinowej i... Karolina Polecam (1) Polecam. Z usług Pana Piotra korzystałam kilkakrotnie.Zawsze wychodziłam... Anna Pełen profesjonalizm i doświadczenie (1) Polecam szczerze Pana doktora Piotra,który dzisiaj bardzo naturalnie i... Karolina Mistrzostwo gatunku (1) W Klinice Urody Mediderm wykonuję różne zabiegi, korzystam zarówno z... ewa Rewelacyjne Geneo (1) Korzystałam z nowości, którą mi zaoferowali tj. Z zabiegu Geneo. Chciałam... Alicja usta (1) Korzystam z usług dr. Fleszara regularnie od dobrych 8 lat. Korekcja... klientka Rewelacja (1) Serdecznie polecam, profesjonalne podejście, wiedza i fachowość na najwyższym... Ania fachowo (1) świetny lekarz,wysłucha i doradzi mistrzowsko;) zadowolona Beata - opinia (1) Dr Fleszar to absolutny mistrz w swoim wykonaniu. Ja pojechałam ponad 250 km... Beata polecam!!! (1) Bardzo miła atmosfera, fachowe, merytoryczne podejście do pacjenta. Pan... Beata Dabrowska Usta (1) Powiększyłam sobie usta u dr. Fleszara, usta są super, naturalne, choć nie... Paula Usta (1) Witam, Rzadko piszę opinię, ale tym razem muszę :) Jestem po zabiegu... Ania Polecam (1) Polecam Endermologie i Panią Kasie. W 100% zadowolona z efektów. Na prawde warto Agata IPL depilacja (1) Planuję wykonać epilację pach za pomocą IPL. Słyszałam same pochwały dla... Arletta na pewno tu wrócę (1) po namowie znajomych postanowiłem skorzystać z zabiegu endermolgii, i jestem... Yanek Powiększanie ust (1) U doktora P. Fleszara powiększałam sobie usta już drugi raz. Po raz kolejny... Sylwia Ipl rewelacja (1) Polecam, mają super nowiutki laser, korzystalam z zabiegu w innych znanych... Aga