Hanna - opinia (1) Najlepsza możliwa opieka okołoporodowa jaką można sobie wyobrazić! Od... Hanna magda - opinia (2) Z Gdańska świetny dojazd do przychodni. bezpłatny parking - co jest... magda Ireneusz - opinia (1) Przesympatyczne panie rejestratorki, lekarze z najwyższej półki i ceny... Ireneusz
Marcin - opinia (1) polecam! bardzo miła obsługa, bardzo dobrzy lekarze, korzystałem z kilku... Marcin pacjentka - opinia (1) fakt, faktem w przychodni pracują sami specjaliści do których trochę się... pacjentka Agnieszka (1) Przesypatyczne Panie w recepcji,Pani ginekolog przesypatyczna,wszystko... Agnieszka Najlepsza przychodnia prywatna w Pruszczu Gdańsim (1) Poziom wiedzy, podejście do pacjenta, doświadczenie sprawia że w Pruszczu i... Rodowity Pruszczanin Super Przychodnia! (1) Wszystkim polecam.Przed przyjazdem do Polski zadzwoniłam,poleciła mi ich... kaśka Dotyczy diabetologa (1) Moja opinia dot tylko diabetologa -endokrynologa.Trafiłam do niej z poziomem... ja owzkorz świetna placówka (1) Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem działania tej przychodni miła obsługa,... Justyna Zdecydowanie najwyższy poziom usług i najlepsi specjaliści (1) Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy korzystałam kilkakrotnie, jestem pod... MK to była gruba pomyłka (1) umówiłam się na usg.czekałam trochę bo termin był niewiadomą-kiedy się... marysia Polecam (1) Korzystam z usług tej Przychodni już 2 lata,moja rodzina też :)Kiedyś... Ela36 Usg dziecięce (2) Serdecznie polecam usg u dr Świętonia.Badanie usg j.brzusznej oraz połączenia... mar Polecam/ Nie polecam (2) W przychodni polecam radiologa dr Świętonia. Miły, komunikatywny, trafna... Ludwika wreszcie..... (1) po wielu latach bólu i badań w innych placówkach wreszcie doktor Przemysław... Tomasz Daszkowski Gorąco polecam! (1) Chciałabym podziękować z całego serca lekarzom i personelowi przychodni... Anna Jestemn bardzo zadowolona (1) Krótkie terminy oczekiwania, wręcz natychmiastowe, bardzo elastyczni czasowo... Hermenegilda Pacjent (1) Rano 6 marca zadzwoniłem do przychodni, prosząc o jak najszybsze badanie... Krzysztof USG stawu kolanowego (1) w bież.m-cu wykonałam USG stawu kolanowego w Medivec Pruszcz Gdański u lek.... Joanna