Marta Mróz - opinia (1) Świetna i fachowa pomoc. Moje problemy zniknęły dzięki Doktorowi Marcinowi.... Marta Mróz Bardzo dobry salon (1) Polecam salon, zwłaszcza panią Kasię ktora jest bardzo profesjonalną osobą, a... A polecam (1) Wspaniałe miejsce, doskonale przeprowadzone zabiegi i przemiła obsługa.... u
Polecam (1) Naprawa katastrofy na paznokciach po innej kosmetyczce, polecam gabinet pod... Am Polecam to miejsce (1) Byłem tu pierwszy raz w dniu dzisiejszym. Zazwyczaj dodaję opinię gdy coś mi... Juliusz Polecam (1) Naprawdę wielki szacunek za wiedzę i podejście do klienta.Pani Kasia to... Dominika Warto! (1) Wspaniałe miejsce, ciepła i profesjonalna obsługa. Byłam już kilka razy,... Ania Pełen profesjonalizm (1) Piękny gabinet,cudowne wnętrze w którym po całym dniu pracy można się... Beata Polecam 100% najlepszy salon !!! (1) Obsługa rewelacyjna pełny profesionalizm ceny idealne na każda kieszeń a... Norbert Godne polecenia (1) Zgodnie z ofertą nie tracisz w Salonie ani chwili. Umówiony zabieg zawsze... Kasia POLECAM!!!! (1) W 100% polecam ten salon, przede wszystkim przesympatyczną i profesjonalną... Beata miejsce na realizację profesjonalnych zabiegów (1) Bardzo schludne i gustownie urządzone studio. Na klientów czeka wygodna... Magda Polecam serdecznie :) (1) Fachowa i serdeczna obsługa, która potrafi zadbać o klienta. Po urazie palca... Natalia