Gabinet Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna

Gdynia, Antoniego Abrahama 71

Veronica - ocena (1) Profesjonalne podejscie, wszystko bardzo higienicznie, fajna atmosfera.... Veronica Wiktoria - ocena (1) profesjonalne podejscie, pieknie wykonane zabiegi, jak najbardziej godne... Wiktoria Ewelina - ocena (1) Po wielu nieudanych wizytach w gabinetach med.estet. w końcu trafiłam w dobre... Ewelina
Susanna - ocena (1) I love it here! Best artistry, service, and price at no compromise. I was... Susanna Jagna - ocena (1) Witam serdecznie jestem bardzo zadowolona z zabiegu volumetrii .Wygladam 10... Jagna Karolina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ujędrniania pośladków i brzucha .Efekt... Karolina Katarzyna - opinia (1) Gorąco polecam Panią Maritę. Robiłam zabieg ostrzykiwania botoksem na... Katarzyna Agnieszka - opinia (1) Jestem niesamowicie zadowolona z usług Pani Marity, korzystając z nich wiem,... Agnieszka Milena - opinia (1) Marita jest najlepsza!!. od lat chodzę , dba o moja buzie, zawsze doradzi ,... Milena Katarina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona piekny efekt volumetrii .Świetnie potrafi dobrać... Katarina Micka 76 - opinia (1) Jag har varit kund nu i över 3 år och genom mina år har jag varit och besökt... Micka 76 Ola 45 lat - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z efektu volumetri zrobiłam ja po raz drugi w tym... Ola 45 lat Z Kopciuszka w księżniczkę (1) Pani Marita Just to prawdziwa czarodziejka. Z zakompleksionej zwykłej... Wierna pacjentka Piękny Podbródek (1) Witam jestem pod wrażeniem wykonaniem pracy robiłam podbródek i volumetrie... Ania Super praca (1) Witam byłam w gabinecie na konsultacje i tak juz zostałam .Przemila Pani i... Monika moja opinia (1) Witam!Byłam już trzykrotnie u tej pani i jestem bardzo zadowolona.jest... Luiza Jestem super zadowolona (1) W dniu dzisiejszym byłam u Pani Marity Just na zabiegu powiększania ust w... Kamila Super efekt (1) Jestem bardzo zadowolona miałam zabieg nićmi Barb podnoszenie chomików... Ola