Isabella - ocena (2) Niestety nie polecam, samozachwyt nad swoimi kompetencjami, brak respektu do... Isabella Ewa - ocena (1) Z usług korzystam od wielu lat, pełen profesjonalizm.Ostatnio byłam na nowym... Ewa Polecam (1) Gabinet godny polecenia Profesjonalizm i miła atmosfera Ewa
Rewelacja (1) Fantastyczny efekt- szybko, profesjonalnie, bezpiecznie. Nie znam lepszego... Monika Profesjonalizmy ze szczyptą luzu (1) Polecam jak najbardziej gabinet Pań!!! Profesjonalne podejście do pacjenta,... EwaKarolina Gorąco polecam (1) Z usług Pań doktor korzystam od wielu lat. Z efektów wszystkich wykonanych... Wierna, zadowolona klientka Ania Wspaniała wizyta (1) Jestem po laserze botoksie i lekkim odświeżeniu ust. Jedtem zachwycona z... Zachwycona Super profesjonalna opieka medyczna i bardzo przystępne ceny (1) Juz w nagłówku napisałam opinie! Jestem zachwycona obu paniami lekarzami i... Chanel super (1) Byłam na kilku zabiegach i jestem mega zadowolona . spi Zdecydowanie gabinet godny polecenia (1) Byłam u Pani Doktor na wypełnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym. To był mój... Basia Henryka Krzywonos (1) Wiele zawdzięczam pani Joli Hreczecha i Magdzie Skwarek . Zaopiekowały się... Henryka Krzywonos polecam (1) super lekarz z ogromną wiedzą - a certyfikat to potwierdzenie. krisza polecam (1) bardzo dobra obsluga, zyczliwi doktorzy no i do tego umiejetnosci... januarka polecam (1) Bardzo fajny gabinet, czuję się komfortowo. Lekarze mi bardzo pomogli, a to... Marina polecam (1) polecam, naprawdę świetny gabinet! trafiłam w sumie przez przypadek,... lovemyparty Serdecznie polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych przez Panią doktor Jolantę... Renata Byłem tam z problemem otyłości (1) Gabinet odwiedziłem, gdyż miałem poważne problemy z otyłością (a miałem tylko... Oskar polecam (1) zdecydowanie kompetentni ludzie, polecam kobieta gorąco polecam (1) W najwyższym stopniu profesjonalne podejście do pacjenta i problemu, gabinet... Joanna Medycyna Estetyczna Lipoliza (3) Witam ,jestem po kolejnym zabiegu lipolizy ,który miałam przeprowadzany w... jaggoda