zabieg laserem frakcyjno-ablacyjny CO2 plus osocze czyli na wampira (1) zabieg rozwiazal kilka moich problemow za jednym razem: przebarwienia... Agnieszka Aleksnadra - opinia (3) Zdecydowanie polecam. Korzystam od kilku lat i zawsze jestem zadowolona.... Aleksnadra Do zobaczenia niebawem.... (1) Byłem, zobaczyłem, spróbowałem......i wrócę jeszcze. Miałem blizny po... Robert
Laser z osoczem bogatopłytkowym regeneris (1) Gorąco polecam zabieg laserem z osoczem bogatopłytkowym. Osocze zdecydowanie... Anna Robią dobrze (1) dwie miłe Panie. Bezbolesnie; opowiedzą i uspokoją strachliwych. Opwiadają... Mariusz To jest już "MÓJ" gabinet i "MOJE" Panie Doktor (1) Jestem pacjentką( l.36)od ponad dwóch lat i korzystam z kompleksowych porad i... Justyna Rewelacyjnie,miło i przystępne ceny ! (1) Jestem po kilku różnych zabiegach u Pań doktor.Każde spotkanie odbywa się w... Ewa D super!!! gorąco polecam!!!! (1) skorzystałam z kilku usług w tym laser - rzeczywiście świetne efekty, skóra... Aleksandra Rewelacja (1) Z pełną odpowiedzialnością polecam wykonywanie zabiegów w tym gabinecie.... Dagmara blizny potrądzikowe (1) polecam miałem 2 zabiegi laserem ablacyjnym na blizny potrądzikowe, idąc na... Michał84