Mefisto

Puby

Gdynia, Władysława IV 30A

Niewielka - ocena (1) Super atmosfera, obsługa, wystrój jest niesamowity i klimatyczny. Polecam i... Niewielka Piotrek - ocena (1) Jako student cenię sobie dobry i przystępne ceny, Mefisto spełnia moje... Piotrek Szympek - ocena (1) Fajny klimacik, dobre ceny i zacna obsługa. Polecam. Szympek
Tomasz - ocena (1) Klimatyczne miejsce z ciekawym wystrojem. Ceny dość niskie, miła obsługa. Tomasz Agata - ocena (1) Mój ulubiony pub w trójmieście:) Lokal posiada duszę, wyjątkową atmosferę... Agata Ośrod - ocena (1) Lokal istnieje od ponad 20 lat. Zawsze jak przyjeżdżam do Gdyni to... Ośrod Karol Sztos - ocena (1) Zacna miejscówka, niskie ceny i piękne barmanki :) Karol Sztos Fred - ocena (1) Najlepsze miejsce na mapie Trójmiasta Fred WV - ocena (1) Zacna obsługa, potężny klimat i radość z piątkowej alkoholizacji są... WV Mihauuu - ocena (1) Ładna pani menadżer bardzo, dobre drinki, ładne świnki Mihauuu JK - ocena (1) Pub z niepowtarzalnym klimatem i super obsługą. Polecam!!! JK Marcin - ocena (1) Super lokal, fajna obsługa :) Marcin Gabriela - ocena (1) Polecam, super obsługa. Gabriela Wojtek - ocena (1) Świetne miejsce z niesamowitym klimatem, świetnymi i zaangażowanymi... Wojtek Berdi - ocena (1) Klimatyczny i mroczny wystrój, przyjemna obsługa, tanie piwko, pyszne drinki.... Berdi Pozzy.wgn - ocena (1) Najlepszy bar w 3city es Pozzy.wgn Agata - ocena (1) Najbardziej klimatyczny pub w trójmiescie, ogromny wybór soków do piwa,... Agata Vee - ocena (1) Jedyne takie miejsce w Trójmieście! Niepowtarzalny lokal w piekielnym... Vee Konrad - ocena (1) Super miejsce z klimatem, niskie ceny i dobra obsluga Konrad Tedi - ocena (1) Mój ukochany pub! Chodzę tam od kiedy pamiętam - super ceny, duży wybór alko,... Tedi