Aleksandra - ocena (1) Polecam, córka chodziła do Megamocnych przez 3 lata i jesteśmy bardzo... Aleksandra Monika - opinia (1) Jako mama jestem zachwycona podejściem do dzieci! Pani Ola i Pani Sara... Monika Katarzyna - opinia (1) Doświadczona i przemiła kadra, dyrekcja,która zawsze służy pomocą. Piękne... Katarzyna
Małgorzata - opinia (1) Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Mam dwójkę... Małgorzata Anita Z - opinia (1) Wspaniałe przedszkole. Uczęszczamy do tej placówki od 2021 r. Nie mam żadnych... Anita Z Magdalena R. - opinia (1) Cudowne Panie, super opieka i zainteresowanie dzieckiem, przez 4 lata nawet... Magdalena R. Damian - opinia (1) W 2020 roku (czyli wtedy gdy placówka się otwierała) zapisałem tak syna do... Damian anonim - opinia (2) Wg. informacji : Godziny otwarcia: pn-pt 6:00 - 18:00 to nie prawda.... anonim Kacper - opinia (1) Wspaniała atmosfera, wykwalifikowany personel i przede wszystkim nowa... Kacper Tadeusz - opinia (1) Jestem pozytywnie zaskoczony tym przedszkolem. Ładne sale, wszystko nowe. Syn... Tadeusz