Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi

Przedszkola Żłobki

Gdańsk, prof. Witolda Andruszkiewicza 5

Dawid - ocena (1) Pełen profesjonalizm kadry opiekuńczej. Dawid Iwona - opinia (1) Polecam przedszkole i żłobek MegaMocni. Wspaniałe miejsce. Super plac zabaw.... Iwona mama Ani - opinia (1) Bardzo polecam przedszkole Mega Mocni Stogi! Świetna kadra, opiekuńcze Panie,... mama Ani
Mama 2 latka - opinia (1) Placówka rewelacja, kadra cudowna. Moja córka uczęszcza do grupy marynarze i... Mama 2 latka Paulina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Adaptacja przebiegła super, Panie... Paulina Karolina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z placówki MegaMocni Stogi. Dwójka dzieci uczęszcza... Karolina Mama Miłki - opinia (1) Polecam przedszkole MegaMocni Stogi. Świetna, profesjonalna kadra i ładna,... Mama Miłki Alicja - opinia (1) Polecam placówkę MegaMocni Stogi. Dziecko szczęśliwe, lubi chodzić do... Alicja Uśmiechnięta mama. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Dogodny parking dla rodzica, więc bez... Uśmiechnięta mama. Zadowolona Mama - opinia (2) Bardzo polecam przedszkole MegaMocni. Córka uczęszcza do przedszkola już... Zadowolona Mama Jakub - opinia (2) Bardzo fajne miejsce miejsce. Kadra widać, ze zna się na rzeczy. Syn... Jakub K - opinia (1) Bardzo fajna mała placówka, kameralne grupy, dobra lokalizacja. Duży plac... K Mama 5latki - opinia (2) Moja córka, uczęszczała do tej placówki do przedszkola odkąd ukończyła 2,5... Mama 5latki Karolina - opinia (2) Nie polecam tej placówki. Bardzo źle nas potraktowano. Już dawno byly rozmowy... Karolina Agnieszka - opinia (1) Fantastyczny żłobek i przedszkole. Synek uczęszcza do palcówki od 1 roku... Agnieszka Tata - opinia (1) Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Syn chętnie wraca do "cioć". Plusem jest... Tata Kasia - opinia (1) Jako mama 2 Franka jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synem, rozwija się... Kasia Jan - opinia (1) + personel, lokalizacja, czystość, system online - cena, slabe decyzje... Jan Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki w żłobku. Panie są fajne, dzieciaki je... Kasia