Iwona M ( mama ucznia szkoły podstawowej) - ocena (1) Szkola podstawowa Mental Arts to miejsce, które zasługuje na najwyższe... Iwona M ( mama ucznia szkoły pod Marta (mama ucznia LO ) - ocena (1) Każdego dnia dziękuję za szkołę Mental Arts. To miejsce jest spełnieniem... Marta (mama ucznia LO ) Edyta - ocena (1) Szkoła przyjazna uczniom i nauczycielom. Nowoczesne podejście do edukacji.... Edyta
Małgosia Bielanik - ocena (1) Córka przeszła do szkoły Mental Arts w połowie roku szkolnego, po dwóch... Małgosia Bielanik Katarzyna Prokopowicz - ocena (1) Moje dzieci zachwycone szkołą, bardzo chcą tam chodzić i zdobywać nowe... Katarzyna Prokopowicz Zaniepokojona matka - opinia (1) Szkoła bardzo efektowna, ale mało efektywna. Na plus dwoch może trzech... Zaniepokojona matka Piotr - opinia (1) Z plusow to pelne pasji i zaangazowania grono pedagogiczne oraz szeroka... Piotr Ela - opinia (1) To szkoła, która wspiera ucznia w jego dążeniach. Rozwija talenty. Prezentuje... Ela Ewa - opinia (1) Najlepsza placówka w Trójmieście:) Moje dziecko jest zachwycone atmosferą... Ewa Tata maturzysty - opinia (1) Jestem tatą tegorocznego maturzysty i jestem pod wrażeniem tego w jaki sposób... Tata maturzysty Zaangażowany - opinia (1) Miejsce pełne serca i rzetelności. Jeśli ktokolwiek był lub doświadczył... Zaangażowany szymon wawrzynek - opinia (1) świetna szkoła, pracownicy wykwalifikowani i z wielkim sercem, którzy swoją... szymon wawrzynek Mama ucznia - opinia (1) Jako mama młodego człowieka uczęszczającego do liceum nie polecam placówki.... Mama ucznia