Męskie Zacięcie

Fryzjerzy Barber

Gdańsk, Myśliwska 61C/5

Adam - ocena (1) Jak dla mnie najlepsza ekipa pod Słońcem. Pełen profesjonalizm, jedyna w... Adam Bartek - opinia (1) Seba i jego zespół to najlepsza ekipa barberska w Gdańsku. Przede wszytkim... Bartek Stały Klient - opinia (1) Super miejsce , super klimat , super fryzura. Od fryzury do ślubu po... Stały Klient
Wojtek - opinia (1) Miejsce można powiedzieć kultowe . Jeśli jeszcze tu nie byłeś to powinieneś... Wojtek Kacper - opinia (1) tak jak powinno być. nie ma się do czego przyczepić. Kacper MS - opinia (1) Uważam że to najlepszy fryzjer męski w trójmieście, chłopaki wiedzą co robią... MS Najlepszy Barbershop w 3city (1) Mistrzowskie cięcie włosów, ekipa Sebastiana jest najlepsza! Gorąco polecam! :) WF Nowoczesny odpoczynek dla mężczyzn! (1) Panowie wiedzą, że relacje z klientem są na pierwszym miejscu! Godzina... Marcin Fajne miejsce, fajna ekipa, fajne efekty :) (1) Po długim poszukiwaniu odpowiedniego miejsca, jakiś czas temu trafiłem do... Robert Profeska (1) Tutaj poczujesz się jak w raju. Profesjonalizm i z*******y klimat. Chłopaki... Olo Miejsce w którym warto bywać ! (1) Trafiłem do tego Barbershopu z polecenia mojego kolegi. Szok od samego... Marek - opinia (1) Polecam Kubę! Spec jakich mało. Nieszablonowo podchodzi do tematu. Bardzo... barber - tylko tam! (1) nie jestem zwolennikiem barberów, ale męskie zacięcie to świetne miejsce.... QGP Polecam! (1) Świetne miejsce. Przyjazna, koleżeńska atmosfera i szeroko wachlarz usług.... Patryk Polecam (1) Sebastian to najlepszy specjalista w swoim zawodzie. Swietna robota!¥ Andrzej Rzemieślnik - Artysta (1) Pełen profesjonalizm ,czułem się jak w domu ,Pozdrawiam całą ekipę Wojciech Pisanski