Meso Ramen

Restauracje Jedzenie na telefon

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 17

przymorze - ramen (1) Byłem trzy razy za każdym razem słabiej.....i nie wszystko jest dostępne co... ind Średniawka (1) Nie ufałbym w pianie zachwytów. Sam bulion poprawny, jednak oczekiwałbym... TomStar może być (1) Od dawna wybierałem się na taką zupkę, w końcu ruszyłem tyłek po artykule na... Piotr
Doskonale miejsce na szybki posiłek (1) Nie jem mięsa, więc interesowały mnie tylko wersje wege. Są przepyszne i... AniaM - opinia (1) Byłem, jest OK ale nic szczególnego. Ramen lepszy niż w Japonii (1) Bo mam porównanie, jako że spędziłem trochę czasu w Japonii. Ten tuaj jest... Fan Wspaniałe miejsce (1) Genialne jedzenie, autentyczne, wysmakowane i proste w formie. Jest tak jak... Asdf Kiepski ramen, długi czas oczekiwania (1) Lokal razi gołymi, betonowymi ścianami, choć miłym akcentem jest reprodukcja... Michał Pysznie i pod ręką! (1) Wspaniałości w nietypowym miejscu, boskie wakame, wspaniale dopracowany i... Anka Bajka! (1) Jedzenie rewelacyjne. Od startera, przez przystawki, po sam ramen. Nie... Mucha