MIDEN-ART - Tapety Ścienne i Fototapety

Tapety, fototapety

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

Radek - opinia (1) Ogromny wybór, tapety świetnej jakości, polecamy Radek B - opinia (1) Pani w sklepie świetnie zna cały asortyment i chętnie doradza. Duży wybór, o... B Cudne ! (1) Jeszcze tak dużego wyboru tapet nie widziałam w żadnym sklepie w trójmieście.... Ania
no piękne te tapety ! (1) bajeczne tapety - to chyba jedyny taki salon w 3 - mieście. Muszę się... ASIA no pięknie (1) piękne tapety,piękne panie , Andrzej - architekt wnętrz Andrzej klient - opinia (1) taki wybór tapet to ja rozumiem , obsługa mega . klient zadowolona klientka (1) dzięki za udane zakupy - pozdrowienia dla super załogi. Basia zadowolona klientka Polecam (1) Bogaty wybór i ciekawe promocje. Warto odwiedzić. Czary67 dorcia157 - opinia (1) świetny wybór tapet,fachowa obsługa polecam dorcia157 spoko (1) spoko sklep, profi obsługa .Polecam smiler ania i waldek (1) razem z projektantem przeglądaliśmy pół dnia katalogi, warto było - super... ANIA ;)! (1) Bardzo dobre ceny, świetna obsługa. Wybraliśmy 4 tapety do pokoju dziecięcego... Jolka Ka Tom - opinia (1) Mega oferta plus rewelacyjna obsługa, cóż więcej potrzeba do szczęścia,... Tom Ala i Tomek (1) Profesjonalni sprzedawcy pomogli nam wybrać extra tapety do sypialni i... Ala i Tomek tapety (1) kupiliśmy wczoraj odjechane tapety dla naszych pociech i zamówiliśmy... podziękowanie (1) po dwóch dniach oglądania katalogów - kosmiczna oferta - wybrałam tapety na... janka