Gabriel - ocena (1) Bardzo dobry psycholog. Kameralne, intymne miejsce. Polecam Gabriel Patrycja - ocena (1) Dziękuje Pani Roksanie za pomoc mojemu synowi. Empatyczna, fachowa i zawsze... Patrycja Wiktoria - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi, świetne miejsce jak i wspaniali... Wiktoria
O.F. - ocena (1) Jestem wdzięczna za pomoc uzyskaną w Między Myślami. Pani Ewelina, z którą... O.F. pacjentka - ocena (1) Pełen profesjonalizm.Jestem pod ogromnym wrażeniem podejściem do pacjenta... pacjentka A.R. - ocena (1) Polecam w szczególności Panią Ewelinę. Gabinet Między Myślami to miejsce, w... A.R. Michał - ocena (1) Zdecydowanie polecam! Michał M - ocena (1) Gorąco polecam to miejsce.Niesamowity profesjonalizm i podejście do pacjenta,... M Karol - ocena (1) Gorąco polecam! Karol Paweł - ocena (1) Wspaniali ludzie, którzy znają się na swojej pracy, dzięki której jak... Paweł Rafał - ocena (1) Regularnie korzystam z usług Między Myślami , serdecznie polecam . Rafał Igor - ocena (1) Niesamowity profesjonalizm współgrający z przyjemną atmosferą. Czułem 100%... Igor Przemek - ocena (1) Pełen profesjonalizm Przemek Konrad - ocena (1) Najlepszy gabinet psychologiczny w Gdańsku. Polecam każdemu kto potrzebuje... Konrad Milena - ocena (1) Profesjonalne, indywidualne podejscie do pacjenta . Zdecydowanie polecam Milena Łukasz J. - ocena (2) Profesjonalne podejście, super gabinety, Pan Damian super człowiek. Wszystko... Łukasz J. Cezary - ocena (2) Dobrze oceniam to miejsce. Kameralne, nie jest na widoku. Zajęcia badzo mi... Cezary Agata - ocena (2) Bardzo pomocna wizyta. Nie zamierzam rezygnować. Agata