Miejski Zakład Zieleni

Zakłady pogrzebowe

Gdańsk, Partyzantów 27A

Alina - opinia (1) Bardzo dziękuję Miejskiemu Zakładowi Zieleni na ul. Partyzantów 27a w... Alina Klient - opinia (1) Bardzo profesjonalnie i pracownicy z dużą dozą empatii. Klient Ania - opinia (1) Serdeczne podziękowanie dla obsługi biura przy ul. Na Stoku 46 za uroczyste i... Ania
Aleksandra - opinia (1) Skorzystałam z usług tego zakładu, a zakres był szeroki. Postanowiłam... Aleksandra Karymat - opinia (1) Zleciłem wykonanie podwójnej ekshumacji. Prace wykonano czysto, schludnie,... Karymat Miejski Zakład Zieleni (1) Obsługa firmy na miejscu u nas w domu jak i później w biurze bardzo pomocna... Dorota Polecam!! (1) Niedawno kremowaliśmy mojego Tatę, urnę z prochami zabraliśmy do Anglii.... Anna Opinia o pogrzebie Matki (1) Kilka dni temu korzystaliśmy z usług Miejskiego Zakładu Zieleni,... Renata J. Pięknie (1) Ciężko jest polecać Zakład Pogrzebowy ale kiedy emocje związane z utratą... Arek Pogrzeb Babci (1) Tydzień temu mieliśmy pogrzeb Babci. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Panowie... Beata bardzo profesjonalnie (1) Dziękuje Bywają w naszym życiu chwile, kiedy musimy udać się do zakładu... Dorota Dobrze, a może nawet momentami bardzo dobrze (1) Generalnie oczywiście "wybraliśmy" firmę przez pomyłkę z "Zielenią", a ja... ewa porazka! (3) ceny KOSMOS !!! NIE POLECAM, nawet za klepsydre licza 4 zl gdzie w prawie... wnuczka Podziękowanie (1) Serdeczne podziękowania i ogromne uznanie dla pracowników Miejskiego Zakładu... Andrzej Dziękuje (1) Bywają w naszym życiu chwile, kiedy musimy udać się do zakładu... Dorota