Jestem trochę rozczarowana, bo do tej pory miałam dobrą opinię o restauracji. Niestety po kolacji walentynkowej jestem trochę rozczarowana. Zacznę od tego, że menu było dość zróżnicowane(na plus)jednak podane potrawy nie zachwycały-np.zupy były wodniste i nijakie, przerywnik w postaci pitai z alkoholem...właściwie nie wiem co o nim myśleć,mało wyszukany. Główne danie-ravioli, spodziewałam się pierożków w sosie a dostałam jeden, wielki pieróg polany oliwą. No szczerze mówiąc byłam zaskoczona, na minus, bo zapchałam się tym ciastem. Porównując cenę całego posiłku do jego jakości, uważam że restauracja trochę popłynęła na opinii. Ponadto przy rezerwacji nie poinformowano nas, że lokal jest czynny do 22-rezerwacja była na 21. Biorąc pod uwagę ilość potraw i czas oczekiwania wyszliśmy ostatni, grubo po 22 nieco zażenowani, bo zamiast spędzić miły, luźny wieczór musieliśmy spinać się z jedzeniem, bo obsługa była gotowa do wyjścia. Mimo zapewnień, żebyśmy nie zwracali na to uwagi czuliśmy się niezręcznie i mało komfortowo. Biorąc pod uwagę walentynkową ofertę i obsługę w lokalu to był to niestety dość kosztowny wieczór, całkowicie niewart swojej ceny.