Restauracja Przystanek Orłowo

Restauracje

Gdynia, al. Zwycięstwa 237/3

opiniodawca - opinia (1) Dot "Restaurant Week" - Powitalny, banalny do wykonania drink dostarczony po... opiniodawca Polecam (1) Przyjemne miejsce na śniadanie. Bliny z łososiem bardzo smaczne. Obsługa miła... Andrzej Greg (1) Jedzenie jest bardzo dobre i ceny OK Greg
Super! (1) Smak, obsługa, przystępne ceny alkoholu i czyste toalery. Tak trzymać! Radek nieźle, ale..... (1) wpadłem na śniadanie, bardzo dobre, nic dodać, nic ująć cena 18 zł. natomiast... zdziwiony UWIELBIAM (1) Moja ulubiona restauracja w Gdyni, uwielbiam tutaj spędzać czas z... Ola restaurackja Przystanek Orłowo (1) obsługa - Tomek - menu, jakość potraw, Klimat, przystępność, ocena ogólna... janina sikorska Obiad w restauracji Przystanek Orlowo (1) Jadłam już w wielu restauracjach w kraju i na świecie , ale tak pysznego... Joanna Wspaniała obsługa!!! (1) Nigdy, podkreślam z całą mocą NIGDY nie spotkałam się z tak fenomenalną,... Alicja Mieszane uczucia (1) Jestem trochę rozczarowana, bo do tej pory miałam dobrą opinię o restauracji.... Anna Bardzo polecam! (1) Jedzenie pyszne, ceny jak na Orłowo przystępne, miła obsługa. Obłędna zupa... moniac Polecam (1) Kaczka przepyszna, tak samo jak polędwiczki ze szpinakiem i buraczkami.... Adam M - opinia (1) Wspaniałe jedzenie - domowa atmosfera - miłość i pasja do jedzenia -... M Zdecydowanie polecam (1) Chciałam przede wszystkim pochwalić obsługę oraz kucharzy. Za każdym razem... Maja Mieszane odczucia (1) Bylismy z mężem na kolacji.Wystoj z pomyslem,karta dań nieduża ale uważam to... Kalume Nieprzyjemna restauracja z przeciętnym jedzeniem (1) Restauracja urządzona ze smakiem ale bezmyślnie. Stoliki poupychane... J.O. Magda - opinia (1) Mieszane uczucia. Jedzenie dobre. Bardzo słaba obsługa. Pani kelnerka niosąc... Magda Polecam :) (1) Polecam to miejsce w Trójmieście. Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje,... Ola R. Polecam (1) Obiad w trzy osoby. Zaczelismy od starteru, potem zupa, drugie danie i deser.... Tomek Pyszne jedzenie, świetny wystrój (1) Świetny wystrój, o dziwo były miejsca. Ale może to dlatego ze był to... Grzegorz Tyrpa