Astrolog_ksawery minda - opinia (1) z_braku_klijentów\' skraca_termin_sprawdza_sprzęt_już\'\'nastęmpnego... astrolog_ksawery miNDA Zdecydowanie nie polecam (1) Bardzo niemiła, wręcz chamska obsługa... Ceny z kosmosu. max Godny polecenia (1) W tym tygodniu skorzystałem i potwierdzam szybka i profesjonalną obsługę przy... Jacek
Profesjonalnie (1) Wyrazy uznania dla serwisu, poradzili sobie błyskawicznie z nagrywarką... Tadeusz Polecam (1) Profesjonalna naprawa, kiedy kilkadziesiąt serwisów nie chciało przyjąć... Tadeusz Naprawa RADMOR 5102 (1) Bardzo nieuczciwe podejście do klienta. Zawiozłem sprzęt do naprawy, gdyż nie... p_kaszuba byle skasować (1) Oddałem do naprawy subwoofer. Dostarczyłem dokumentację techniczną bo nie... mariusz Nie polecam (2) zostawiłam sprzęt. Po dwóch tygodnia ciszy postanowiłam że sprawdzę co się... GK Nie polecam (2) Niepoważni ludzie. Miałem do naprawy dosyć nietypowy sprzęt, ale wcześniej... Piotr Jednym słowem - fachowo (1) Profesjonalne podejście do sprawy, przystępna cena oraz krótki termin... Zadowolony klient