Mirator- naiwność czy głupota konkurencji

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Obserwuję od jakiegoś czasu że firma Mirator jest na czołówce forum. Chciałbym pogratulować pomysłu kampanii reklamowej tej firmy. Najlepsza reklama to obsmarować swoją firmę by była znana. Ja myślę - mam pewność że to dzieło nikogo innego jak samego właściciela firmy Mirator...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mirator- naiwność czy głupota konkurencji

Zdecydowanie nie PUK by na to nie wpadł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mirator- naiwność czy głupota konkurencji

Reset napisał(a):

> Zdecydowanie nie PUK by na to nie wpadł

Ale ma od tego swoich zleceniodawców - czyli ludzi,którzy z nim współpracują .
Ja nie polecam tej firmy ,moja znajoma ma złe doświadczenia.
Pozdrawiam "Reseta" Elżbieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mirator- naiwność czy głupota konkurencji


Wczytując się w treść opinii zamieszczonych w temacie dotyczacym videofilmowania, można stwierdzić, że tak naprawdę nie chodzi tutaj o ostrzeżenie klientów przed niefachowością jednej z firm lecz jest to swoista walka słowna dwuch konkurencyjnych firm z tej branży.
Panowie na obrzucaniu siebie błotem i epitetami podwarzającymi waszą fachowość nie polega walka konkurencyjna. Pozwólcie klientom aby to oni sami osądzili waszą fachowość i profesjonalizm. Ponadto jest wiele innych etycznych metod walki z konkurencją, jeżeli brakuje wam Panowie wyobraźni to odsyłam was do literatury fachowej z tej dziedziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mirator- naiwność czy głupota konkurencji

Jeżeli właściciel firmy Mirator nie robi sam sobie tej kampanii to kto mu ją robi ?
Pomysł jest świetny aczkolwiek nie nowy.
Mozna o takim sposobie rekalmy przeczytać w najnowszej literaturze marketingowej jest to starategia bardzo ryzykowna ale przynosząca niewymierne kożyści w przypadku sukcesu. Przykladem firmy która od lat stosuje podobne techniki jest włoska firma odzieżowa "Benetton" jedno z jej haseł reklamowych brzmiało "...wszyscy juz nas noszą kup sobie coś innego..." Na pierwsze spojrzenie mozna by powiedzieć, że firma odstrasza swoich klientów a jednak stało się odwrotnie obroty ze sprzedaży wzrosły o ok 11 %.

Mam prosbę do osoby, która prowadzi kampanję reklamową f. Mirator aby zareklamowała również moja firmę w podobny sposób.
Tylko chciałbym troszeczkę wiekszy rozmach, wyjść do szerszego grona odbiorców poza to forum. np. radio, gazety czy bilbordy.
Prowadzę firmę usługową.

Proszę o informacje czy jest ta osoba zainteresowana współpracą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mirator- naiwność czy głupota konkurencji

Panie Piotrze!
Proszę podać e-maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mirator- naiwność czy głupota konkurencji

+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje? (35 odpowiedzi)

Jakich firm kupujecie soki niegazowane oraz jakie rodzaje?

Czy slub cywilny to wogole slub??? (207 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.