Eko Przedszkole Misiowy Raj

Przedszkola

Gdańsk, Niedźwiednik 14

Martyna - ocena (1) Świetne, kameralne miejsce i miłe Panie nauczycielki! Codziennie zajęcia... Martyna Marta - opinia (1) Świetne miejsce, które pozwala dzieciom na niesamowity rozwój. Bardzo dobry... Marta Agata Lakomy - opinia (1) Przedszkole gorąco polecamy. Panie wkładają dużo serca w opiekę nad dziećmi,... Agata Lakomy
Anna - opinia (1) Kameralne przedszkole z fachowym personelem. Dużo zajęć dodatkowych,... Anna Ola - opinia (1) Miejsce przyjazne dzieciom. Kameralne, w spokojnej okolicy z własnym... Ola Paulina - opinia (1) Przedszkole bardzo kameralne i bezpieczne. Mała grupa zawsze zaopiekowana.... Paulina Izabela - opinia (1) Moja córka uczęszcza do przedszkola już drugi rok. Jest szczęśliwa, dużo... Izabela Misiowy Raj - polecamy (1) Nasz syn uczęszcza do tego przedszkola. O wyborze placówki zdecydował jej... Rodzice Bardzo polecam Misiowy Raj (1) Jest mi bardzo miło wystawić jak najlepszą opinię dla przedszkola Misiowy... Kamila POLECAM bardzo!!! (1) Bardzo fajne przedszkole, dobra opieka, Panie mają ciekawe pomysły i zapał do... Ola Polecam! (1) Gorąco polecam przedszkole Misiowy Raj!Panie uśmiechnięte, interesujące się... Zadowolona Mama Polecam!!! (1) Miłe, wesołe przedszkole, kameralna atmosfera, sympatyczne panie, smaczne i... Ania Polecam (1) Zaangażowany i troskiliwy personel. Indywidualne podejście do każdego... Rodzic Bardzo fajne przedszkole (1) Już drugie dziecko posyłam do tego przedszkola, jestem bardzo z niego... rodzic polecam ! polecam !polecam ! wszystkim zastroskanym rodzicom (1) Przedszkole jest super! Panie bardzo kreatywne i zawsze uśmiechnięte :) język... Ewelina Polecamy! (1) Super przedszkole! Dzieci mają bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia-... Zadowolona Mama Przedszkole nie jest tanie ale ma zaangażowany personel (1) Wiedza mojego dziecka z angielskiego nie powiekszyla sie wielce, ale za to... Mama 3 latki Super przedszkole - POLECAM (1) Jeśli ktoś poszukuje kameralnego przedszkola z miła i przyjazną atmosferą... Agnieszka POLECAM !!! (1) Fajne, kameralne przedszkole z super kadra. Syn chodzi z uśmiechem do... Rafał Wojt - opinia (1) Zdecydowanie polecam, znakomity personel, kameralna atmosfera, córka chodzi z... Wojt